22 Şubat 2015 RFC İzmir kahvaltı organizasyonu

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
RFC dostları artık saatler kaldı, arkadaşlık, dostluk adına yeni temellerin atılacağı etkinliğimize. Sizleri, arkadaşlarınızı, dostlarınızı ve çevrenizde kim var ise onları zincirleme davet edin. Arabası reno olsun, olmasın, arabası bile olmasın. İnsanoğlu lazım bize hadi davetimizi herkese duyuralım. Bir insanı tanımak ve sevmekle başlar her şey..:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz hazırız yarın artık yola çıkarız :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi ki çok önceden almamışım ehliyetimi daha gençken yani :) zira bazen bornova yolunda 130 km de buluyorum kendimi reno ile allah muhafaza birde altımdaki audi bmv mercedes olsa ne olacak bilmem :) Sanırım bu fıtratta olan bir şey :) serde eşrefpaşalılık var bir kere :)
Çocuk konusunda da evet haklısınız :) Kızım 16 oğlum 10 sürpriz yumurta ise 4 yaşında :) Bu zamanda çocuk yapmaktan korkanların aksine biz kalabalık aile olmaktan çok mutluyuz evet zor ama çocuklara değerlerimizi, varı, yoğu, insanlığı öğretmenin yolu çok sevmekten geçiyor paradan değil :) Böyle büyüyen çocuklarında özel kolejlere, özel derslere, özel üniversitelere pek ihtiyacı kalmıyor çünkü varlıktada yokluktada aldıkları öğretiler ve tecrübeler onları muazzam güçlü kılıyor :)

Kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza, bizde kalabalık ailede büyüdük, ben de isterdim erken yaşta hiç gelecek kaygısı düşünmeden kalabalık bir aile oluşturmayı, ama şartlar müsait olmadı. ilerisi için ne olur bilinmez ama aklımdaki planları gerçekleştirebilirsem o zaman nufüsa katkı sağlamayı düşünmüyor değiliz :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza, bizde kalabalık ailede büyüdük, ben de isterdim erken yaşta hiç gelecek kaygısı düşünmeden kalabalık bir aile oluşturmayı, ama şartlar müsait olmadı. ilerisi için ne olur bilinmez ama aklımdaki planları gerçekleştirebilirsem o zaman nufüsa katkı sağlamayı düşünmüyor değiliz :)

Planı Allah yapar bunu unutmayalım lütfen.qw

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler selam. Şimdi nedir program kaçta buluşuyoruz kaçta başlayacak kahvaltı?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Beyler selam. Şimdi nedir program kaçta buluşuyoruz kaçta başlayacak kahvaltı?

Konunun ilk mesajında yazıyor ama ben gene hatırlatayım. 22 Şubat 2015 sabahı 08:30'da Forum Bornova İKEA otoparkında buluşup, 09:00 da buradan Çiçekliköy'e gitmek üzere hareket edeceğiz. 10:00 gibi kahvaltı mekanı Asmalı Restaurant'da kahvaltıya başlarız.
:eyv

mustafa_baris

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankaradan gelmeyi cok isterdim .sizlerle tanismak ve boylesine guzel bir etkinlik sayesinde hem stres atmak hemde guzel fikirler paylasmak cok guzel olurdu. Gelemesek de gonlumuz orada olacak simdiden iyi eglenceler diliyorum gunceli[emoji6]

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi