26 RS Yenilenmeye devam ediyor

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gerçekleri açıklıyorum:
Araç aslında 4 kapı sedandı, bir gün yıkamacıya verdim adamlar fazla su tutunca araç boydan kısalmış 4 kapı hb kasaya dönüşmüş, baktım böyle daha güzel duruyor arka kapıları iptal ettirdim, ön kapıları çıkmacıdan tedarik edip aracı tek kapı görünümüne kavuşturduk.
Jantları da RS çıkmacılarından bulup araca taktık.
Koltukları değiştirdik ama öncesinde orjinallerini alamayınca çocuk koltuğu aldık, sağından solundan çekeleyerek Recaro görünümü verdik ve üzerini orjinal "GEYİK" derisiyle kapladık :D
Aracın rengi esasında eflatun du ama biz özel bir vernik kullanarak aracın lansman rengi olan mavi olmasını sağladık.
Boya faslı bitince F1 Team stickerlerı getirttik ve araca yapıştırıp aracın orjinal Megane 2 Faz 2 RS F1 Team olmasını sağladık, bu arada araçta bulunan cam tavanı çıkartıp metal tavan montajladık... :D
Motoru daha önce yazmıştık, bildiğiniz gibi 1.2 16 v 75 hp motor vardı, KARAHAN paraya kıyıp sandık (Fındık) motor getirtti şimdiki motoru 1.2 16v Turbo beslemeli TCe 120 HP... :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekleri açıklıyorum:
Araç aslında 4 kapı sedandı, bir gün yıkamacıya verdim adamlar fazla su tutunca araç boydan kısalmış 4 kapı hb kasaya dönüşmüş, baktım böyle daha güzel duruyor arka kapıları iptal ettirdim, ön kapıları çıkmacıdan tedarik edip aracı tek kapı görünümüne kavuşturduk.
Jantları da RS çıkmacılarından bulup araca taktık.
Koltukları değiştirdik ama öncesinde orjinallerini alamayınca çocuk koltuğu aldık, sağından solundan çekeleyerek Recaro görünümü verdik ve üzerini orjinal "GEYİK" derisiyle kapladık :D
Aracın rengi esasında eflatun du ama biz özel bir vernik kullanarak aracın lansman rengi olan mavi olmasını sağladık.
Boya faslı bitince F1 Team stickerlerı getirttik ve araca yapıştırıp aracın orjinal Megane 2 Faz 2 RS F1 Team olmasını sağladık, bu arada araçta bulunan cam tavanı çıkartıp metal tavan montajladık... :D
Motoru daha önce yazmıştık, bildiğiniz gibi 1.2 16 v 75 hp motor vardı, KARAHAN paraya kıyıp sandık (Fındık) motor getirtti şimdiki motoru 1.2 16v Turbo beslemeli TCe 120 HP... :D
ahahahha :D Bir sedanin RS ye donus hikayesi :D

Bu mesaj Tapatalk ile yuvarlanmıştır..!

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok çekmiş araba yazık .

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geyik Derisi :)) :)) :))

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah... TR'nin en temiz RS'i diye yemin etsek başımız ağrımaz..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah... TR'nin en temiz RS'i diye yemin etsek başımız ağrımaz..
aykutum allah razı olsun gene diyorum benim öylr bir iddiam yok :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok emek verdin be Murat abim Helal olsun sana..:eyv

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aykutum allah razı olsun gene diyorum benim öylr bir iddiam yok :eyv
Abim Allah senden de razı olsun..

Genelde gördüğümü söylüyorum.. 1-2 istisna hariç genelde tırt aracı olanların iddaası oluyo zaten ne hikmetse... :D