26 RS Yenilenmeye devam ediyor

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abim Allah senden de razı olsun..

Genelde gördüğümü söylüyorum.. 1-2 istisna hariç genelde tırt aracı olanların iddaası oluyo zaten ne hikmetse... :D
Keyfe keder tavan hariç boyalı cam tavanlı Megane 2 RS ler cirit atıyor... :)

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanarım yanarım Megane RS gibi arabaların birçoğunun saçma sapan kullanıcıların eline düşmesine yanarım...

oto ahmet

Taylan,
Bilgi Girilmemiş
YAPMAYIN ABİLER :soryyy ARACIN BAKIŞLAR A BAKARMISINIZ BÖYLE BİR KIZ BAKIŞIMI VAR KOÇ GİBİ MAŞAALLAH :r:f:c ALLAH KAZA BELA VERMESİN PARÇALARIDA DA NERDEN ALDIYSAN HAYIRLI OLSUN ÇABUK BOZULUR İNŞALLAH :eek:

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok emek verdin be Murat abim Helal olsun sana..:eyv

Aynen onurum ve bundan zevk alarak yaptım yoksa bunca zaman birçok aracım oldu bu kadar üstüne düşmedim usta bilir :eyv

Tabi tabi senin ki istemem yan cebime koy hesabı:)

Yok serkan beni tanımadığın için böyle şaka yapıyorsun benim gerçekten iddiam yok benimki en kötü olsun ama allah sadece zeval vermesin istiyorum

Abim Allah senden de razı olsun..

Genelde gördüğümü söylüyorum.. 1-2 istisna hariç genelde tırt aracı olanların iddaası oluyo zaten ne hikmetse... :D

Aykut kesinlikle öyle ama napalım çocukla çocuk olunmayacağı gibi kendimi olmayan bir yarışın içine sokmaktansa keşke bu aracın sahiplerinin komple buluştuğu bir organizasyon olsa öyle günler gelse :(

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keyfe keder tavan hariç boyalı cam tavanlı Megane 2 RS ler cirit atıyor... :)

Bu konuda kesinlikle dolandırıcılığa giren bir satış şekli kardeşim dersin aracımda bazı sorunlar kazalar oldu bende boyattım kazalı mı gezeyim dersin ama kalkıp keyfe keder dersen sana para battı mı durup dururken aracı boyattın derler adama !!

Yanarım yanarım Megane RS gibi arabaların birçoğunun saçma sapan kullanıcıların eline düşmesine yanarım...

Malesef Aykut ama birgün illaki yeni bir nesil gelip bizler yaşlanınca onlar daha güzel insanlar olur ve bu saçma sapan saygısız düşüncesiz bencil ve sahtekar bazı insanlar temizlenmiş olur :eyv

YAPMAYIN ABİLER :soryyy ARACIN BAKIŞLAR A BAKARMISINIZ BÖYLE BİR KIZ BAKIŞIMI VAR KOÇ GİBİ MAŞAALLAH :r:f:c ALLAH KAZA BELA VERMESİN PARÇALARIDA DA NERDEN ALDIYSAN HAYIRLI OLSUN ÇABUK BOZULUR İNŞALLAH :eek:

Taylan kardeşim öncelikle sana teşekkür ediyorum ve umarım çabuk bozulmaz :D parçalarım ama ankara ve çevresindeyseniz muhakkak taylan kardeşimle tanışın ve birşey almasanızda bir çayını için :)

Not : Bu arada taylanım rot başları kısa kaldı onları değiştiremedim birtek akşam saat 18:00 e kadar servisteydim öldüm üstüne de niyetli olmak beni baya yıprattı

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat taktırdıktan sonra neler değişecek burada bizimle paylaşırsın umarım.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat taktırdıktan sonra neler değişecek burada bizimle paylaşırsın umarım.

Tabiki abim ne demek :)

Ön takım yenilendi kontrolleri rot ayarı yapıldı şimdi daha hisli bir direksiyon ve eller serbest gibi gidişe kavuştum
Lastik basınç sensörlerim takılarak aracın herhangi bir lasiğinin lastik basınçı düşmesi ya da patlaması halinde direk uyarıcak araç
radyatör yenilendi böylece yüksek hızlardaki basınç karşısında herhangi bir kaçak göçek olmadan kafam rahat hızlanabileceğim
Brembo frenlerimi taktırdım yenileme zamanı gelmişti şuan tertemiz bir frenleme mesafeme kavuştum malum bu araçlar fren mesafesi ödüllü

Iler ki zamanlarda belki butik işlerle ilgilenirim örneğin kaportadaki mesela taş izi gamzeler gibi :) yapacak pek birşey bırakmadım abi :eyv

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Bu arabaların en büyük eksiği stepne, tamir kitiyle dolaşmaktan her zaman korkmuşumdur, ne yap et bir stepne edin kardeşim...:eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabaların en büyük eksiği stepne, tamir kitiyle dolaşmaktan her zaman korkmuşumdur, ne yap et bir stepne edin kardeşim...:eyv

Abi standart donanımda uok bagajın kendi orjinal havunu bile ona göre ayarlamışlar eğerki bunu dedin ya tamam onuda yaparız içimize kurt düşürdün artık hehe

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Orjinal havuzu stepneye uygun yapılmış,içerideki köpük malzemeyi çıkartırsan stepneyi rahatlıkla koyabilirsin kardeşim.
Aracı aldığım zaman kriko ve bijon anahtarı yoktu, aracı bana satan dengesizler onu bile yemişlerdi, seninde bildiğin gibi onları tamamlamıştım sana sadece stepne almak kalıyor...:eyv