30-35,000 Bütçe -- 2010 Makyajlı Auris - Megane 3

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli forum üyeleri Bu iki aracın full+full paketlerini göz önüne aldığınızda hangisini tercih edersiniz. Objektif yorumlarınızı bekliyorum. Aklımda bir kaç model daha var sırayla eleyerek fikirlerinizi almak istiyorum. Saygılar.

Benzin+LPG ile kullanmayı düşünüyorum ve kesinlikle otomatik vites olacak. PERFORMANSa önem veriyorum. Şekil olarak her ikiside begendiğim araçlar. Sözü sizlere bırakıyorum.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 EDC otomatik vites düşünebilirsiniz Auris'de güzel bir araç siz kalbinizin sesini dinleyin ve hangisi bütçenize ve işinize geliyorsa onu tercih edin

Hakkınızda Hayırlısı olsun..
Değerli forum üyeleri Bu iki aracın full+full paketlerini göz önüne aldığınızda hangisini tercih edersiniz. Objektif yorumlarınızı bekliyorum. Aklımda bir kaç model daha var sırayla eleyerek fikirlerinizi almak istiyorum. Saygılar.

Benzin+LPG ile kullanmayı düşünüyorum ve kesinlikle otomatik vites olacak. PERFORMANSa önem veriyorum. Şekil olarak her ikiside begendiğim araçlar. Sözü sizlere bırakıyorum.

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​görüntü olarak auris çok hoşuma gidiyor.. toyota bence bi adım daha onde gibi.. benzinlide düşünüyorsanız ve otomatik toyota derim ben.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
27812.jpg

2 arada bir derede misali ikiside çok hoş Allah gönlüne göre versin diyebiliyorum ben ayırım yapamadım:cool:

megane-iii-coupe.jpeg

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 EDC otomatik vites düşünebilirsiniz Auris'de güzel bir araç siz kalbinizin sesini dinleyin ve hangisi bütçenize ve işinize geliyorsa onu tercih edin

Hakkınızda Hayırlısı olsun..

yorumunuz için teşekkür ederim. En az 5 yıl binmeyi düşünüyorum alacağım araca. Aklımda 6 model var sırayla eleyerek gideyim dedim. BVA Megane 3 ve Tam otomatik auris hakkında performans ve yakıt tüketimi hakkında bilginiz var mı? EDC ye maddi durumum el vermiyor maalesef...

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​görüntü olarak auris çok hoşuma gidiyor.. toyota bence bi adım daha onde gibi.. benzinlide düşünüyorsanız ve otomatik toyota derim ben.

Her ikiside 4 ileri vites. Yakıt ve prformans olarak karşılaştırabilir misiniz.? Aurisin yenisi çıktığı için bir önce ki otomatik auris hakkında pek bilgi bulamadım..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz manuel 2011 auris kullanıyoruz tüpte taktırdık yakıt gayet iyi 1,33 sadece 1,33 olmasından dolayı vergiyi etkiliyor sıfır 1,2 araçtan daha pahalı vergimiz

ama 5 yıl sonra megane 3 auristen daha çok para ediceği kesin ben 5 yıl sonra satmayı düşünürsem megane tercih ederim ne olursa olsun bu memlekette renonun 2 eldeki yarattığı fark çoğu markada olmuyor . o yüzden çok değer kaybediyor

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2009 model ithal Megane 3'üm var, bugün olsa yine Megane alırım. Auris kasa olarak hiç hoşuma gitmiyor. Corolla'yı belki düşünürüm. hmm... mmm... hmmmhm... Düşündüm de yok yok vazgeçtim yine Megane... :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 güzel araç ama Aurisin içi çok hoşuma gidiyor kararsız kaldım şimdi :)

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zmn ben belirlediğim modelleri yazayım. Başka türlü işin içinden çıkamayız heralde :)

Corolla Elegant
Auris Elegant
Focus 2,5 Titanium X
Civic Elegance (2008-2010)
Hyundai Elentra
Cruze WTCC Edition Plus 124 HP
Megane 3 Dynamique ya da Privilege

Hepsi Otomatik Vites Hepsi LPG ile kullanılacak kullanılacak. Donanım paketleri ve Performansları ile değerlendirelim Lütfen!!...