30-35,000 Bütçe -- 2010 Makyajlı Auris - Megane 3

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elentra ve Auris i eledim

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Civic Elegance alınabilir 2008-2010 modeller çok tutuldu uzun süre de tutulacak gibi duruyor yeni kasalar pek beğenilmedi o yüzden eski kasalar (08-10) hâlâ favori.

1.6 Elegance otomatik (F1 şanzımanlı 5 vites) olanından bir tandığımda var BRC marka tüp takılı lpg uyumluluğu ve performansı çok iyi. Arabasından memnun.

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Civic Elegance alınabilir 2008-2010 modeller çok tutuldu uzun süre de tutulacak gibi duruyor yeni kasalar pek beğenilmedi o yüzden eski kasalar (08-10) hâlâ favori.

1.6 Elegance otomatik (F1 şanzımanlı 5 vites) olanından bir tandığımda var BRC marka tüp takılı lpg uyumluluğu ve performansı çok iyi. Arabasından memnun.

Tercihlerimi 5 e düşürdüm içlerinde civic de var yine de yorumları bekliyorum.

Corolla Elegant
Civic Elegance
Megane 3 Privilege-Dynamique
Cruze WTCC
Focus 2,5 Titanium X

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corolla ve Cruze'yi eledim. Civic, Focus ve Meganè kaldı listede. Civic'in kasası güzel ama çok yakıyor. Focus olabilir, hiç kullanmadım, hb kasasını severim ama. Megane hala favorim.
Volvo S40 veya Mazda 3'te düşünülebilir...

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corolla ve Cruze'yi eledim. Civic, Focus ve Meganè kaldı listede. Civic'in kasası güzel ama çok yakıyor. Focus olabilir, hiç kullanmadım, hb kasasını severim ama. Megane hala favorim.
Volvo S40 veya Mazda 3'te düşünülebilir...

Corolla ve Cruze neden elendi sebebini yazarsanız sevinirim. Bu arada bende focusu elemiştim. 0-100 verisi biraz vasat geldi bana...

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Corolla rakiplerinin yanında sönük kaldı biraz. Cruze'un da ikinci eli düşük.
Ayrıca WTCC Edition deyip de Moroccan mavisi getirmemeleri komedi bence...
Tabi bunlar benim şahsi fikirlerim ben alsam hangisini alırdım diye inceliyorum araçları...

Bir Mazda 3 kaçırmıştım Megane'ı alırken, eğer kaçırmasaydım şimdi Mazda'cıydım. O da müthiş bir araç...
Volvo için yorum yapmaya gerek bile duymuyorum... (;

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt önemli ise sizin için Cruze en başta elenmeli. Civic'in de yakıtı biraz fazla lakin piyasası olması bunu göz ardı edebiliyor. Corolla hakkında pek bir bilgim yok. Focus güzel araba evet ama ben olsam (%35) Civic veya (%65) Megane 3'ten yana tercihimi kullanırdım.

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt önemli ise sizin için Cruze en başta elenmeli. Civic'in de yakıtı biraz fazla lakin piyasası olması bunu göz ardı edebiliyor. Corolla hakkında pek bir bilgim yok. Focus güzel araba evet ama ben olsam (%35) Civic veya (%65) Megane 3'ten yana tercihimi kullanırdım.

En az 5 yıl binmeyi düşünüyorum. Önceliğim performans ve donanım. Ne kadar donanımı fazla olursa benim için o kadar iyi sonuçta uzun vadede kullanmayı düşünüyorum almışken iyisi olsun istiyorum. Sessiz ve konforlu olmasını istiyorum. Farkındayım çok şey istiyorum bu yüzden bütçe mi 35,000 tl ye kadar çıkarabilirim

Yakıt 2. planda benim için.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En az 5 yıl binmeyi düşünüyorum. Önceliğim performans ve donanım. Ne kadar donanımı fazla olursa benim için o kadar iyi sonuçta uzun vadede kullanmayı düşünüyorum almışken iyisi olsun istiyorum. Sessiz ve konforlu olmasını istiyorum. Farkındayım çok şey istiyorum bu yüzden bütçe mi 35,000 tl ye kadar çıkarabilirim

Yakıt 2. planda benim için.

O zaman Civic elegance sizin için ideal bence donanım olarak Megane 3 ile hemen hemen aynı benim gözümde ama performans ve kalite olarak Honda tercih edin derim vtec ve 125hp gayet güzel...

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman Civic elegance sizin için ideal bence donanım olarak Megane 3 ile hemen hemen aynı benim gözümde ama performans ve kalite olarak Honda tercih edin derim vtec ve 125hp gayet güzel...

Titanium X + ileri otomatik Focus 2008-2010 ilekıyaslama yapsak hangisi ağır basar?