343 TL radar

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek umudum "bu seferlik affettim" cümlesi ozaman :aytuğ
abi bide 100-150 lira olsa can fedada 343 lira nedir yav :slc

hiç sanmıyorum ki sisteme girilmesin. seni 15 km takip etmişler ve durunca yanına gelmişlerse merkezden plaka ve kimlik bilgilerini büyük ihtimal sorgulatmışlardır. belkide polis aracını görünce bastığını sanmışlardır. inşallah dediği gibi cezadan kurtularsun ama yinede bir kenara 343 tl ayır beklet:)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalyada 18 martta radar a girmişim 17 nisanda eve geldi. 80 km hızla şehir içi sabit radarmış :( pilot uygulama falan dedıler..çünkü ekip arabasını gorsem kesın yavaslardımhehe. ceza 166 liracık

w6a2.jpg

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Antalyada 18 martta radar a girmişim 17 nisanda eve geldi. 80 km hızla şehir içi sabit radarmış :( pilot uygulama falan dedıler..çünkü ekip arabasını gorsem kesın yavaslardımhehe. ceza 166 liracık

Geçmiş olsun:(hangi mevkiide pilotluk yapıyormuş agalar trafik canavarı bey kardeşim:aytuğ​(edit:sağ arka stopun teki yanmıyor haberin ola!)

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun:(hangi mevkiide pilotluk yapıyormuş agalar trafik canavarı bey kardeşim:aytuğ​(edit:sağ arka stopun teki yanmıyor haberin ola!)
sağol abicimm :D 80 km cik trafık canavarı sayılmaz D: nasıll yanmıyorrr yaaaa:sinirli hiç üşenmem şimdi inip bakarım valla hehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
sağol abicimm :D 80 km cik trafık canavarı sayılmaz D: nasıll yanmıyorrr yaaaa:sinirli hiç üşenmem şimdi inip bakarım valla hehe

​Hiçç yorma kendini daha sabah 07'de birini kaldıracan riske girmeeehehe

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hiçç yorma kendini daha sabah 07'de birini kaldıracan riske girmeeehehe
uyandgımda bakayım ozman:(.unutmadım aklımda :silahama 7 degıldı o 7.30 dıye anlasmıstık hehe

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşlılık işte onu 07.00 yapsak stop farının ampülünü ben alayım sözhehe
estafurullah abıcımm tammdr saatı 7 ye cekelım canın sagolsun :eyvalırım ampulunuheheozman ben uyku moduna gırıyorum gecen ıyi olsun gorusmek uzere :)