34he4848

anılmutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah maşallah :) teşekkür ediyorum yorumlarınız için

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah Kaza Bela Vermesin

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe jantları güzel seçim değişik duracaktır :) Jantlı yaylı halini merak ettim cidden maşallah kazasız belasız...

anılmutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe jantları güzel seçim değişik duracaktır :) Jantlı yaylı halini merak ettim cidden maşallah kazasız belasız...

Teşekkür ederim.. Bende biran önce takmak istiyorum aslında ama şu 40 bin bakımını yaptırayım birde şuanki lastikleride iyice eskisin diye biraz oyalanıyorum, 2 ay içinde taktırırım gibi geliyor yaza jantlı girelim :)

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah HE Megane'a değişim başlıyor hadi hayırlısı olsun :eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin çok güzel duruyor :)
Schuss bu jantların ismi, Megane'larda impressor donanım seçeneğinde var, Türkiye'de hb ve coupelerde mevcut, fiyat olarak iyi almışsınız ama ben olsam 900 lirayı gözden çıkarmışken 1" büyük ve daha farklı jant alırdım yani :)
Yanlış anlamayın bu jantlarda favorimdir orjinaller içerisinde :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah

anılmutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Allah kaza bela vermesin çok güzel duruyor :)
Schuss bu jantların ismi, Megane'larda impressor donanım seçeneğinde var, Türkiye'de hb ve coupelerde mevcut, fiyat olarak iyi almışsınız ama ben olsam 900 lirayı gözden çıkarmışken 1" büyük ve daha farklı jant alırdım yani :)
Yanlış anlamayın bu jantlarda favorimdir orjinaller içerisinde :)

Amin Allah hiçbirimize kaza bela göstermesin..
Bende öyle düşünüyordum amacım bbs ch veya laguna coupe jantı almaktı, aynı fiyata laguna coupe jantıda bulmuştum ama daha önceki araçlarımın çoğunda 18 kullandım artık biraz daha orjinal abartıya kaçmadan daha sade orjinal ve göze hoş gelsin istedim. Akşam saat 10 gibi biranda aldım jantları ama pişman değilim 18 jantta çok dikkatli gitmen gerekiyor kasisler çukurlar Bursada bunlara çok sık rastlıyoruz :D ve o dikkat beni artık germeye başladı bu şekilde daha rahat olacağını düşünüyorum.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız çok temiz görünüyor..

MehmetAli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin bu renk çok güzel yalnız acil düşürmen lazım birde acil contisportcontact3 :p :D
madem öğrenciymişin eşinde yok en az 5lik yay al bence ben ilk başta 3,5luk taktırdım çok yüksek kaldı bastırdım felan buda yüksek yine bastırıcam önleri :) fakat önler 6 arkalar 4 olan yayı merak ettim.