34he4848

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok tatlı görünüyor kazasız belasız :eyv

anılmutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin bu renk çok güzel yalnız acil düşürmen lazım birde acil contisportcontact3 :p :D
madem öğrenciymişin eşinde yok en az 5lik yay al bence ben ilk başta 3,5luk taktırdım çok yüksek kaldı bastırdım felan buda yüksek yine bastırıcam önleri :) fakat önler 6 arkalar 4 olan yayı merak ettim.

Teşekkür ediyorum yaylarımı aldım eibach 3.5 cm biliyorum fazla düşmeyecek arabanın orjinali olması gerektiğinden fazla yüksek 3.5 luk ile olması gerektiği hale gelecek :) önceki aracımda 6 cm yay vardı ama artık rahatla kullanmak istiyorum arabamı ve biraz hızlı kullanmaktan hoşlanıyorum çukuru görmemle arabanın oturması bir oluyordu o yüzden 3.5 yay ve 17 jant tercih ettim. Şuan tek ihtiyacım olan contisportcontact3 :D Kısmetse haftaya bakıma girecek aracım bakımdan sonra yayları jantları ve sarı brembo kaliper kapaklarımı takmayı planlıyorum :)

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel araç kazasız belasız.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ediyorum yaylarımı aldım eibach 3.5 cm biliyorum fazla düşmeyecek arabanın orjinali olması gerektiğinden fazla yüksek 3.5 luk ile olması gerektiği hale gelecek :) önceki aracımda 6 cm yay vardı ama artık rahatla kullanmak istiyorum arabamı ve biraz hızlı kullanmaktan hoşlanıyorum çukuru görmemle arabanın oturması bir oluyordu o yüzden 3.5 yay ve 17 jant tercih ettim. Şuan tek ihtiyacım olan contisportcontact3 :D Kısmetse haftaya bakıma girecek aracım bakımdan sonra yayları jantları ve sarı brembo kaliper kapaklarımı takmayı planlıyorum :)
3.5 yay ile ithallerden 1 cm falan alçak olur, bence yaylardanda 1 bakla kesilse tam olur :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

3.5 yay ile ithallerden 1 cm falan alçak olur, bence yaylardanda 1 bakla kesilse tam olur :)

bakla kesmek falan bunlar sahinlerde yapılıyor furkan napıyosun :pislik yayların bastırılıması daha dogru olur ama buda konfora eksi olarak eklenir.. bu arada amerikan parklarınıza hayran kaldım.. :eyv

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallahı var, keyifli günlerde kullan...

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın maşallahı var güle güle kullan.ama yayları kestirme.

anılmutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

teşekkür ediyorum yorumlar için :)

Yay konusuna gelince, yaylarımı kestirmeyi düşünmüyorum yay kestirme olayınada kesinlikle karşıyım zaten çok düşmesini istesem 5cm tercih ederdim. Avrupaların yerlilere göre alçak olmasının bir nedenide avrupalarda 55 yanak lastik var yerlilerde 60 bu epey fark ettiriyor.

Bu arada yaylarımı taktım 2 hafta oluyor evet çok fazla düşmedi ama kafam rahat ve konfor hiç değişmedi istediklerimde bunlardı kısacası memnunum, hatta jantlarımı bile taktım ama fotoğrafları koymak için vakit bulamıyorum ama en kısa zamanda paylaşacağım :)

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle :)

muzarix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah kazasız belasız, ama artık yeni halini görmek çok güzel olurdu. :eyv