burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gördüm senin bu fotoları güzel olmuş kardeşim..bakalım ilerde kalkarsa orası burası bende söküp boyatmayı düşünürüm..şimdilik iyi:)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ist geldiğimde yapalım beraber sökerim torpidoyu hemen veririz boyaya sonra montaj sınırsız göz keyfi :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi senin acil direksiyona müdahale etmen lazım soyulmaya başlamış sanırım .)

soyulma değilde derinin rengi solmuş sıcaktan üst kısmın..okdar göze çarpmıo..fotorafta flaş patladıgı için belli olmuş..eger satmazsam ilerde tazeleriz:)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
soyulma değilde derinin rengi solmuş sıcaktan üst kısmın..okdar göze çarpmıo..fotorafta flaş patladıgı için belli olmuş..eger satmazsam ilerde tazeleriz:)

Abi süngere gri sprey boya sık.İyice dağıt süngere.Sonra solan yerin üstünden geç.Benim sattığım arabaya serviste tampona öyle uygulama yapmışlardı renk attığı için.Ama direksiyonda nasıl olur fikrim yok :S

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi fikir aslında gri değilde siyah boya ile yapmak lazım ama bu seferde boya elime çıkmasın:)kömürcü çıragı gibi:)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
iyi fikir aslında gri değilde siyah boya ile yapmak lazım ama bu seferde boya elime çıkmasın:)kömürcü çıragı gibi:)

Sprey boya kuruduğunda katılaşıyor abi.Direk olarak sıkmicaksın zaten sünger aracılığı ile yapcaksın.Ben denemiştim zamanında tampona yapıp.Öyle bir şey olmadı.Ama sen en güzeli bi yerde uygula öyle yap. .)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 liraya komple deri kaplıyorlar abi hemde kırmızı dikişli :D
bence yap yani bide üst orta kısmınada kırmızı çizgi üfff :D süper olur abi
steeringwheel2.jpg

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biyerde uygulayıp yaparım olmadı dedğin gibi..ama şimdilik pek gözüme çarpmıo..ben biraz kılım o konularda gözüme çarparsa direksiyonu kırarım yenisini alırım:D