Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
Valla abi satarım arabayı dedin diye söylemedim direksiyon kaplamayı :D en son artık onu sölicektim sana :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakalım kardeşim focus varkende düşünüodum direksiyon kaplamyı ozamnlar arştırmıştım var bikaç yer aklımda olursa yaptırırm ama şimdilik idare eder beni..birde fabrikanın yaptıgı gibi olurmu olmazmı..zaten yaparsam siyah gri dikişli alcantra yaptırım elden kaymasın;)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
bakalım kardeşim focus varkende düşünüodum direksiyon kaplamyı ozamnlar arştırmıştım var bikaç yer aklımda olursa yaptırırm ama şimdilik idare eder beni..birde fabrikanın yaptıgı gibi olurmu olmazmı..zaten yaparsam siyah gri dikişli alcantra yaptırım elden kaymasın;)

İyi ustalar var abi bildiğim kadarıyla.Orjinalden farksız yapıyorlar.Hatta dikişleri falan çok kaliteli oluyor renginide sen seçiyorsun.Kafana göre .)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o direksiyona sparco yarış eldiveni lazım :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi ustalar var abi bildiğim kadarıyla.Orjinalden farksız yapıyorlar.Hatta dikişleri falan çok kaliteli oluyor renginide sen seçiyorsun.Kafana göre .)

bakalım kardeşim senin bildiğin yer varsa paslaşırız oraya gideriz..benim arkadaşın abisi var kartal sanyide sadece bu iş üzerine çalışıo ona sormuştum direkt...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mck sport bizi her türlü yönlendirir abi ,) merak etme sen.

ondanda fiyat alırız tabi yaptırmaya karar vereyimde:)

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş eline sağlık, gelince benimde Karbon kaplatmak istedigim yerler var.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel uygulama:eyv