42 BRU Coupé'ye bugün zorda olsa yayları taktık :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada birtane coupeci gördüm bizim mahallede siteye davet ettim baalm gelirse buluşmalara gelir oda :)
temsilcimiz sensin ben konyaya geldiğimde ayarla buluşmaları beni yaz liste başına :)
Tamam Bakalım yaz gelsin ayarı verecem ben bende konyada teyzemlerde kalırım hep onların otoparkda kuleye yakın bi tane basık Clio var. onun sahibinide bulmak lazım asLında..

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam Bakalım yaz gelsin ayarı verecem ben bende konyada teyzemlerde kalırım hep onların otoparkda kuleye yakın bi tane basık Clio var. onun sahibinide bulmak lazım asLında..
aynen gökhan çocuğun yanına gittim direk dedim gel siteye falan oşun gitti konyalılar bilmiyo bu olayları tanıtmak lazım sana iş düşüyo baya :) topla işte gözüne kestirdiğine gel de :)

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun çok güzel olmuş arkaları kaldırmakla çok iyi bir karar vermişsin :eyv yük atılmış gibi duruyor resimde

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun :eyv

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun :eyv adam vur demişsin öldürmüş ne kadar basmış öyle :D :D son halini yarın ekle merak ettim valla :D güle güle kullan :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen gökhan çocuğun yanına gittim direk dedim gel siteye falan oşun gitti konyalılar bilmiyo bu olayları tanıtmak lazım sana iş düşüyo baya :) topla işte gözüne kestirdiğine gel de :)
Broşür yapıp Otoparkları dolasacam Tum Renaultlara yapıstıracam.. :) nasıl olur hehe

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle kullan basık kupeni :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeşim lastiğin yanak ebatını 1 kademe düşürürsen fena durmaz hani :D

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vayy çok güzel olmuş hayırlı olsun iyi görünüyor :)