45 HA 608 Huzurlarınızda :)

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Inan bana çook guzel olmus cook begendim eline emegine saglik cok zekice oldu bu :)

Ev ile is arasi uzak olunca maglesef katlaniyor insan kolsy degil. Ayrica lpg taktirmanda cok iyi oldu artik yakitin yari yariya :)

R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 Kullanılarak Gönderildi

teşekkürler abi sağol senin beğenmene sevindim :) aynen öyle abi iş yeri uzak olunca zor ama yapcak bişi yok şükürler olsun işim var :) ahh lpg yi hangi arkadaş bulmuş bilmiyorum ama allah razı olsun:)

Maşallah, Allah nazarlardan ve kazalardan korusun inşallah. Direksiyon kaplamasını ben eski aracıma yaptırmıştım, gerçekten çok güzel bir uygulama. Hem elin kavraması bakımından hemde kötü görüntüyü ortadan kaldırması bakımından. Diğer bir husus, aracınıza çok acil bir çelik jant takımı lazım. ;)

teşekkür ederim hakkı abi aminn allah cümlemizin arabasını nazarlardan korusun kazasız belasız sürüşler nasip eylesin . kesinlikle hem görüntü bakımından hemde elin kavraması bakımından çok faydalı bir uygulama ben memnun kaldım yaparken biraz sıkıldım ama sonuç ortaya çıkınca güzel bir duygu :) çelik jant konusuna gelince hakkı abi herşey maddiyat gönlümden şöyle güzel bir çelik jant geçmiyor değil ama şu sıralar zaten yeteri kadar masrafa girdim onun biraz daha süresi var :) ama ilk önce onu yapıcam yapıncada mutlaka fotosunu paylaşırım .

İnşallah Değiştirmek Zorunda Kalmazsin Fakat Benim Tanidik Bir Tüp Takan Arkadas War , Bana Benzin Kapağinin İçine Monte Edilmesinin Yasak Oldugunu Söylemişti.. Yanima Uğrarsa Konuşu Detayli Bilgi Alirim.. :eyv :eyv

vala tayfun abi benimde öğrendiğim kadarıyla sızdırmazlıkta sıkıntı çıkıyormuş ama bilmiyorum hayırlısı ya bilgim yoktu benim bu konuda ben görüntü açısından öyle istedim sıkıntı olsaydı zaten lpg dönüşümü yapan yer söyer diye umut ediyordum ama nasip demekki onlarında bilgisi yokmuş . ki söylemediler böyle bişi hayırlısı artık ya

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)

aminnn cümlemiz için kazasız belasız sürüşler inşallah :)

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çirkin megan 2 yoktur, yıkanmamış megan 2 vardır :) Maşallah :D

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çirkin megan 2 yoktur, yıkanmamış megan 2 vardır :) Maşallah :D

sonuna kadar destekliyoru bu sözünüzü :) aynen öyleeee :) teşekkürler ... kazasız belasız sürüşler :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek kelimeyle maşallah meggy ne :) temizlikte bu kış şartları için bence çok iyi emeğine sağlık :eyv

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel ve temiz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmak dileğiyle...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​MaşAllah:eyv

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek kelimeyle maşallah meggy ne :) temizlikte bu kış şartları için bence çok iyi emeğine sağlık :eyv

teşekkürler murat hocam sağol :) valla aynen öyle temizledik ama akşamına yağmur yağdı :) acemi olarak temizledik ilk defa temizledim . hep yıkattım 20 tl verip :) ama çok yoruldum deydi :)

Çok güzel ve temiz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmak dileğiyle...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler muhammet hocam allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin :)

teşekkürler halil hocam sağolun :)

Unknownartist17

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hocam direksiyon kılıfı çok güzel durmuş.Nerden aldınız acaba bende alıcam ne kadara aldınız ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Maşallah kazasız belasız kullan kardeşim...:eyv

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kazasız belasız kullan kardeşim...:eyv

eyvallah mustafa abi teşekkür ederim allah cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin :)

Merhaba hocam direksiyon kılıfı çok güzel durmuş.Nerden aldınız acaba bende alıcam ne kadara aldınız ?

http://www.modacar.com.tr/modacar-gercek-deri-siyah-sarmali-direksiyon-kilifi-180004

Bu siteden alabilirsin hocam . sizin uygulamınızıda forumda görmek isterim benim acemiliğime denk geldi en kısa sürede bende tekrardan uygulamayı yapıcam daha farklı bir dikiş yöntemi yapıcam inşallah güzel olur :)