45 HA 608 Huzurlarınızda :)

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah Değiştirmek Zorunda Kalmazsin Fakat Benim Tanidik Bir Tüp Takan Arkadas War , Bana Benzin Kapağinin İçine Monte Edilmesinin Yasak Oldugunu Söylemişti.. Yanima Uğrarsa Konuşu Detayli Bilgi Alirim.. :eyv :eyv
Fabrika cıkışı tuplu honda cvc lerde benzin ve lpg dolumları aynı yerde

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrika cıkışı tuplu honda cvc lerde benzin ve lpg dolumları aynı yerde
u

hadi ya bilmiyordum hocam ben bunu . iyi oldu söylediğiniz yarın bir gün kesin sızdırmazlık alırken sıkıntı yaparlar onu bizde söyleriz böyle böyle fabrika çıkışlı hondalarda da aynı diye . ama şimdiden tahmin edebiliyorum sızdırmazlıkta sıkıntı yapacak olursa adamın diyeceği kelimeyi AMA ONLAR FABRİKA ÇıKIŞLI ÖYLE :d:d:d burası türkiye olurmu demeyin ne olmazlar olmuş bu ülkede :D:D:D

kasim kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah güle güle kullan

tuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam manisada nereye taktırdın ne kadara taktırdın.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

tuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam ben yeniyim henüz yeni yeni öğreniyorum..
nereden ne yazacağımı pek bilmiyorum açıkcası bendede bu araçtan var 10 aydır kullanıyorum çok güzel bir araç 70000 de aldım 2004 nadir bir megan 2 ancak lpg taktıracağım yakıt fazla geliyor. önerilerinizi bekliyorum..

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun:eyv

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam manisada nereye taktırdın ne kadara taktırdın.
hocam ben tüpü manisa kenan evren sitesindeki AYS mühendislikte taktırdım lovato marka yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum allaha şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım tüple ilgili . bir ara benzin kapağının yanında olması sıkıntı flaan diye bişi duydum hatta burdada bir arkadaş yazmıştı ama öyle bişi yokmuş sıkıntı olmadığını söylediler . bende daha işletmedim mayıs ayında işleticem tüpü . o sıra sızdırmazlık falan alıncak işte nasipse şu anlık memnunum yani tavsiye ederim lovato da iyi .

tuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ays mühendislikle konuştum 1500 kredi kartına 1400 nakit diyor. biraz durumları düzeltip taktıracağım Allah nasip ederse. atak oto atikere 1250 tl dedi karar verip taktıracağım. bu depo kapağına gaz girişini atak otodaki ustaya söyledim araban vizeden geçmez dedi. onu iyice araştıracağım olmadı. vize haziranda geliyor. omadi tüv türke gidip soracağım sıkıntı olurmu diye. ona göre taktıracağım. bakalım hayırlısı....