6 ay eğitimle polis alimlari...

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Orası Ap Ayrı Bir Mevzu Ama Kimse 6 Aylık Eğitim İle Yontulmaz qw

haklısın bu konuda aslında bu olay aynı 3 aylık acemi askerin elıne sılah verıp dağda teroristle çatış demekle denk bir olay.mesleki eğitim 6 ay yetersiz kesinlikle

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorun mesleki eğitimlede alakalı değil..adam günde 12-15 saat çalışıyor..aşırı baskı var üstünde amir müdür baskısı..hergün olayla kötüyle uğraşa uğraşa artık hayatı normal görmez oluyor her gördüğü insanı suçlu psikolojisiyle karşılıyor..devamlı olaydasın belli süre sonra kafa gidiyor.. hükümet ve üst baskısı zaten belli..her yere gönderiyorlar köpek muamelesi çekiyorlar..her mesleğin zorlukları var tabiki ama çalışma şartları düzenlenmeli bayramı yok tatili yok...bazı yerler 8 saat memur gibi mesai düzenine geçiyor onlar bir derece rahat..birde emniyetin içinde yapılanmalar var f tipi yapılanma gibi duymuşunuzdur çoğu bilerek yerleştirilmiş kadrolaşmış zaten emniyet içinde...değişik mevzular yani...tek avantajı maaş 3 bin tl civarı...en son çare olarak düşünebilirsin tabi yapcak bişi yok açıkta kalmaktansa fakat bu seferde mülakatlarda eften püften sebeblerle elemeler oluyor çok başvuran var nerdeyse gözünün üstünde neden kaşın var elendin der gibi elemelerde oluyor ben bizzat yaşadım..