60.000 km bakımı yapılacak

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Karışık elekronik arıza konusunda bir örnek vereceğim megane scenic araç arızasıni yetkili servis pahalı bir parça değiştirerek giderdiğini bildirip aracı teslim etmişler. Araçta arıza devam ediyordu. Araç sahibi benim gittiğim servise getirdi ve arıza soketten çıktı saygılarımla...

kendinizi şanslı görün. ilgili tecrübeli bir servisle çalışıyorsunuz. darısı başımıza

konu dışı ama yakıt ortalaması kaçlarda? yeni 1.6 dci motorla lagunayı tekrar satışa sunsalar çok iş yapar

gte77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel servisi- yetkili servisi tavsiye eden konuya destek olup beni eleştiren savunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bence bu forum sitesini canlı tutup aklımıza takılan konuları burada paylaşıp tartışmak çok güzel. Karacan arkadaşım benim 1.5 dci laguna3 aracın yakıtı 100 km de 7.1-7.4 lt arası gezmekte şehiriçi ağırlıklı ortalama bir değer.Sizde nasıl benim önceden sandero stepway vardı.O araçtan sonra biraz fazla geldi.

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun bakım fethi. neler değişti, triger, devirdaim da varmı bakımda?

Servisten 60 bin bakımının değişicek parçalarının fiyat listesini aldım orda olan her şeyi dışarıda yaptırdım :)