Acik hava filtresi

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses güzelmiş gerçekten..

Emir Kapoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkiside simota'ydı galiba pekala en yakın zamanda video çekip koymayı düşünüyorum..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
foto yada video paylaşan olursa cok makbule geçer

emir nasıl ve tam nereye taktıgın konusunda foto koyarsan ayrıca sevaba girersin :D bende ona gore alıp takıcağım

ahmetusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle açık hava filtresini tavsiye ederim hem ses hem performans baya etkiliyor dik rampalarda artık 2.vites kullanabiliyorum baymıyo resim yüklerim.

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle açık hava filtresini tavsiye ederim hem ses hem performans baya etkiliyor dik rampalarda artık 2.vites kullanabiliyorum baymıyo resim yüklerim.
Resim olursa çok makbule geçer ve yol gösterir

gizmo35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkiside simota'ydı galiba pekala en yakın zamanda video çekip koymayı düşünüyorum..
Dört gözle bekliyorum, resim video ne olursa. Çok araştırdım bulamadım, boşu boşuna da sökmek istemiyorum sağı solu..

Emir Kapoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler videoyu çektim youtube'a koyuyorum şuan ordanda siteye atacağım bilginize..

Emir Kapoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar videonun başında nereye takılacağını göstermeye çalıştım bi sorusu olan var ise yazabilir ve 2-3 gündür okul ve iş nedeniyle yükleyemedim içime dert oldu indim aşağıya hallettim bu gece elimden geleni yaptım

ses giderken özellikle 2. ve 3. viteslerde 3000 devirden sonra tatmin edici bir ses veriyor giderken çektiğimiz videolarda rüzgar sesinden pek birşey anlaşılmadığı için bu şekilde çekmeyi denedim ve sonuç bu..

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüşe göre siyah hava filtre kabını sökünce herşey meydana çıkıyor, kelebek boğazına takmışsın. Duruma göre uzatılabilir. Ayrı bir küçük boru daha olması lazım onada küçük bir filtre takıyorlar adını unuttum şimdi..yanlışım varsa düzeltin

ahmetusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krank filtresidir adı kesinlikle takılması gerek yoksa motora tozu çekersiniz :)