Ağır Hasarlı Talisman Alınır mı?

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@befe hakli burdakinlerin hepsini toplayip çarpsan yine 130 bin tutmasi imkansiz. Sadece şanzıman degismesi ilede bu rakam cikmaz benim megane 4 aracimda garantiden DEBRİYAJ SETİ DC4 degisti mesela yetkili servis faturasi 10.700 TL ki o da port uygulamasinda direk olarak yaziyor.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ağır hasarlı ve talisman. İyi düşünün derim. Audi, Mercedes,volkswagen olsa ağır hasarlı bir şekilde gideri var ama talisman ağır hasarlı zorlanırsınız satarken canınız sıkılır.

dyolal2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satıcıya güvenemedim gerekli bilgileri sağlamadı. Eksper raporu var fakat sadece boyalı parçaları gösteriyor detaylarını paylaşmıyor. Aynı şehirde olsam gidip bakardım fakat öyle bir şansım olmadığı için satıcıya güvenemedim bu yüzden vazgeçtim. Sanırım araba aramaya devam edicem bulabilsem çok güzel olacak. Talisman çok hoşuma giden bir araba olmaya başlamıştı gördüğüm zaman gayet hoş bi albenisi oluyor fakat elimdeki paraya hasarsız temiz bir talisman çok zor görünüyor. Bulduğum araç herşeyiyle güzeldi satıcı biraz güven sağlasaydı hiç düşünmeden alacaktım. Satmak için değil uzun süreli binmek istiyorum satmakla ilgili bir sıkıntım yok şuanlık. Yinede hepinize teşekkür ederim kısmet değilmiş. Yeni araç bulursam farklı bi konuda görüşmek üzere.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Satıcıya güvenemedim gerekli bilgileri sağlamadı. Eksper raporu var fakat sadece boyalı parçaları gösteriyor detaylarını paylaşmıyor. Aynı şehirde olsam gidip bakardım fakat öyle bir şansım olmadığı için satıcıya güvenemedim bu yüzden vazgeçtim. Sanırım araba aramaya devam edicem bulabilsem çok güzel olacak. Talisman çok hoşuma giden bir araba olmaya başlamıştı gördüğüm zaman gayet hoş bi albenisi oluyor fakat elimdeki paraya hasarsız temiz bir talisman çok zor görünüyor. Bulduğum araç herşeyiyle güzeldi satıcı biraz güven sağlasaydı hiç düşünmeden alacaktım. Satmak için değil uzun süreli binmek istiyorum satmakla ilgili bir sıkıntım yok şuanlık. Yinede hepinize teşekkür ederim kısmet değilmiş. Yeni araç bulursam farklı bi konuda görüşmek üzere.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmanemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla internette ağır hasarlı araçlarda kalmadi araba fiyatlarından haberiniz yok sanırım koca sahibinden 2 tane var