Alev kirmizi kilcal çizik giderme nasil yapilabilir ?

maxneo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımı çalıştığım yerde hep güvenliğin oraya bırakıyorum sağolsun araba pisken yıkamış ama fırca kullanmış kılcal cizikler var her yerinde nasıl giderebilirim yardımcı olabilirmisiniz

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok zor hepsi rutuş olmaz pasta cila atacaksınız o zaman gitme oranı yüksek..

maxneo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende öyle yaptırmayı düşünüyordum ama kırmızı boyada vernik olduğu için yapımı daha kötü olabilir diyorlar o yüzden cekiniyorum

asdzxc

Osman SEVİNDİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oto fırçası çiziyormu demek. geçmiş olsun. peki nasıl yıkanırsa çizilmez tavsiyesi olan vaarmı? saygılar

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kılcal çiziğe rütuş mu yapılır ya??
pasta cila ila giderilir.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaliteli cilalı şampuan+Üstüpü+pasta+cila:eyv
Ben yapacağım internetten sipariş vericem yarın. 50 TL harcamaya mikrofiber yıkama,cilalama eldiveni hediyesi var.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kılcal çizikler pasta ve cila ile giderilir %80 oranında çözümü budur ve kendiniz değil marka olan bir yerde profesyonel bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim. :kahve

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızının pasta cilasının dahi riskli olabileceğini söylemişlerdi, özel bir renk olduğu için. bende tırsmıştım açıkçası, siyah almıştım. yoksa direk o müthiş kırmızıyı alacaktım.

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tırnağa takılmayan her çizik tamamen yok edilir herhangi bir renk farkı vs olmaz bu rengin herhangi bir olumsuz yönü yok.ama sakın ağır aşındırıcı kullandırmayın.sanayiye ve servise verirseniz genelde araç tozlu iken üstüne pasta atıp yüksek devirde pasta atarlar ve her yerde harelenme olur.araç sadece parlar çiziklerin çoğu kalır.eğer Ankaradaysanız 12 nisandan sonra mekan ayarlarsanız yardımcı olurum

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence aracın kırmızı rengine çok takılmamalı . Bagaj içi kaput aldı gibi verniksiz yerler renk olarak vernikli yer ile aynı bu vernik renkli bile olsa çok aşırı renkli değil bence sizde inceleyin aynı gibi