Alınası Megane RS faz2... ?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracı şimdiki sahibi almadan önce hep ben düşünmüştüm fakat kısmet olmadı , gayet temiz bir araç fakat indirim sözkonusu değil diye düşünüyorum ve bence fiyat iyi ( az dersem kendi araıma ihanet etmiş olurum :) ) arada 13 fark var derkende 30 istisnadır bence temiz araç bulmak ...yada masrafsız araç bulmak diyelim..

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S2000 ı tercıh ederım
ama Megane RS i de yabana atmamak gerekıyor
kararsız kaldım sımdı ıyı mı :D

s2000 ile mrs çok ayrı ihtiyaçlara hitap ediyor bence ben mesela s2000 kullanamam çünkü ailece biniyoruz hep ..yolda sürat olarak mukayese olabilir ama almak olarak bence tamamen ayrı kategorilere girerler..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
5 kişinin bagajlarıyla yolculuk edebileceği ve aynı zamanda spor sürüşe imkan veren tek araç Megane RS...

zazu_bRS

Barışcan GÜZEY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç arkadaşıma ait, gezmişliğim var, perfomansında hiç bir sıkıntı yok zaten chip uygulamasıyla birlikte 250beygir gücüne çıkartıldı, ayrıca lpg konusunda kafanda soru işareti olmasın 1. kalitede yapıldı ve hiç bir sıkıntısı yok, aracı görmek istersen konuşurum metinle

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç arkadaşıma ait, gezmişliğim var, perfomansında hiç bir sıkıntı yok zaten chip uygulamasıyla birlikte 250beygir gücüne çıkartıldı, ayrıca lpg konusunda kafanda soru işareti olmasın 1. kalitede yapıldı ve hiç bir sıkıntısı yok, aracı görmek istersen konuşurum metinle

arkadaşını foruma üye olmasını bekliyorum ve yakından tanımış olalaım bir rs çiyi:D, aracın resimlerinide bekliyoruz . canlı görmüş olsamda burda resimlerini görmek güzel olur ...rengide tam benim yaşlara uygun yaw :D

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aracı şimdiki sahibi almadan önce hep ben düşünmüştüm fakat kısmet olmadı , gayet temiz bir araç fakat indirim sözkonusu değil diye düşünüyorum ve bence fiyat iyi ( az dersem kendi araıma ihanet etmiş olurum :) ) arada 13 fark var derkende 30 istisnadır bence temiz araç bulmak ...yada masrafsız araç bulmak diyelim..

:) siz daha önceden gidip bakmışmıydınız peki bir MRS ci olarak bir MRS kullanıcısı gözü ile :)
fiyat konusunu karıştırmayalım o halde :D dediğiniz gibi kendi aracınıza ayıb olur o durumda :)

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşını foruma üye olmasını bekliyorum ve yakından tanımış olalaım bir rs çiyi:D, aracın resimlerinide bekliyoruz . canlı görmüş olsamda burda resimlerini görmek güzel olur ...rengide tam benim yaşlara uygun yaw :D

ahahahha :D ozan bey gözü diktiniz heralde Faz2 ye :D:D:D:D:D

yok faz 2 de hoşuma giden sadece koltuk benim aracımdaki emeğimi herkes biliyor ben tamamen kendi zevkime göre yaptım herşeye sıfırdan başlamak artık yorar beni bu yaştan sonra :D görmediyseniz link vereyim bakın aracımda yapılanların bazılarına ..

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

valla kardeşim lpg konusunda benim bi tepkim zaten yok olmassa ben taktırırırdım mecburen...
aracı görüp gösterme mevzusu ise okdar bast değil ankaradayım ben yoksa atlar yanınızda alırdım soluğu :)

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç zaten yetkili servis çalışanı tarafından satılıyordu ( hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama bağdatlılardı galiba ) birkaç kez canlı gördüm ama incelemedim ..çünkü almıyacağım arabayı incelemem alacabilecek olsaydım incelerdim ama genelde yorumlar hep iyidi fakat şimdiki durumunu arkadaşımız size anlatır muhtemelen ben bilmiyorum açıkcası.
ben sadece rs lerin aile içinde olmasını isterim ( rfc ailesi ) ,biz hak ettiği değeri veririz arabalara :eyv elimizden geldiğince doğru işlerde yaptırırız çünkü az ve özel araçlardır rs ler.

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç zaten yetkili servis çalışanı tarafından satılıyordu ( hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama bağdatlılardı galiba ) birkaç kez canlı gördüm ama incelemedim ..çünkü almıyacağım arabayı incelemem alacabilecek olsaydım incelerdim ama genelde yorumlar hep iyidi fakat şimdiki durumunu arkadaşımız size anlatır muhtemelen ben bilmiyorum açıkcası.
ben sadece rs lerin aile içinde olmasını isterim ( rfc ailesi ) ,biz hak ettiği değeri veririz arabalara :eyv elimizden geldiğince doğru işlerde yaptırırız çünkü az ve özel araçlardır rs ler.

anladım bi karar verebilirsem eğer bakmaya gidebilirim araca...
aracın sahibi olan arkdaşta dediğinz gibi buraya üye olsa iyi olurdu :)