Aman Dikkat :(

memo_16

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, aklımızda bulunsunda yaptırmayalım :S

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
carbon clean bu kadar illet bişey degil hatta faydasıda var ama düzenli yapılıcak hiç yapılmamışsa ve km yüksek bir motora yapmak bu şekilde sorunlar çıkarta biliyor sanırım kurumun motor içinde kaplayarak tıkadığı gözenekler vardı carbon clean bunlarıda temizleyince motorun bu açıkları ortaya çıktı bu arada çok geçmiş olsun can sıkıcı olmuş

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, aklımızda bulunsunda yaptırmayalım :S

sağ'ol memo km varsa yaptırma..

carbon clean bu kadar illet bişey degil hatta faydasıda var ama düzenli yapılıcak hiç yapılmamışsa ve km yüksek bir motora yapmak bu şekilde sorunlar çıkarta biliyor sanırım kurumun motor içinde kaplayarak tıkadığı gözenekler vardı carbon clean bunlarıda temizleyince motorun bu açıkları ortaya çıktı bu arada çok geçmiş olsun can sıkıcı olmuş

öncelikle tşk Alper..aracım 115,000km de ilk kez yapıldı madem böyle bir zararı var niye yapıyorlar öneriyorlar banamı kastı var servisin..yeni aracta zaten ihtiyac yokki bu tür uygulamalara alper.. normal şartlarda 400,000km 600,000km giden dci motor 115,000km nedirki hadi km çok o zaman uygulamanın şu km ile şu km arası yapılması gerkir diye birşey niye yok hadi onu gectim benim aklımda bile yokken servis önerisi yüzünden yapılan uygulama sonucu böyle birşey başıma gelmesini anlıyamıyorum..

o zaman şöyle diyeyim 100,000km den sonra sakın bulaşmayın..

Son düzenleme:

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi kendi konunda sonuna kadar sana hak veriyorum :) yazdıklarında da öyle bilgilendirilmen gerekti motorun durumuna bakıp degerlendirilip sana bu teklifin gelmesi gerekliydi bu iş tıpkı antifirz yokken herhangi bir sızıntı yapmayan araca antifiriz konduktan sonra ordan burdan çatlak vermesi gibi bir durum tekrar geçmiş olsun

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi kendi konunda sonuna kadar sana hak veriyorum :) yazdıklarında da öyle bilgilendirilmen gerekti motorun durumuna bakıp degerlendirilip sana bu teklifin gelmesi gerekliydi bu iş tıpkı antifirz yokken herhangi bir sızıntı yapmayan araca antifiriz konduktan sonra ordan burdan çatlak vermesi gibi bir durum tekrar geçmiş olsun

olan oldu bari sizin başınıza gelmesin arkadaşlar benden uyarması yaptırıp yaptırmamak size kalmış..son pişmanlık fayda etmiyor yaptırmasam hiç bir sorun yoktu gerkte yoktu daha iyi olur diyede risk almaya değermi?..

purmol

Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen kurumlar aracın sıkıntılı yeri neresi ise orayı kapatıyordu bir nevi maskeleme ve duvar gibi , temizlenince kurumlar ne duvar kaldı ne maske ve bir yerden patlak verdi araç . Çok geçmiş olsun yetkili servis ise gidin durumu anlatın hakkınızı arayın . Segman lar da sıkıntı olabilir beyaz duman var ise.

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
km yok 32500 de daha ama yinede her ihtimale karşı uzak duralım tekrardan geçmiş olsun kardeşim :eyv

zaten sıfır memo ne kurumu ya :D

Muhtemelen kurumlar aracın sıkıntılı yeri neresi ise orayı kapatıyordu bir nevi maskeleme ve duvar gibi , temizlenince kurumlar ne duvar kaldı ne maske ve bir yerden patlak verdi araç . Çok geçmiş olsun yetkili servis ise gidin durumu anlatın hakkınızı arayın . Segman lar da sıkıntı olabilir beyaz duman var ise.

muhtemelen söylediyin gibi oldu..beyaz duman var yarın belki giderim konuşmaya ama kendimi tutamam diye gitmek istemiyorum..

19bao07

Bilgi Girilmemiş

muhtemelen söylediyin gibi oldu..beyaz duman var yarın belki giderim konuşmaya ama kendimi tutamam diye gitmek istemiyorum..
abi git direk gerekıyosa da tutama kendını..araban sonucta bu , sana boyle sıkıntı yasatmaya hakları yok.. işi bılmıyolarsa yapmasınlar , yapıyolarsa da sonucunda problem oluyosa hatalarını telafı etsınler..3-5 kurus para alcaklar dıye insanları magdur edıyolar..