Aman Dikkat :(

meganeclassic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
segman ,cunta vs.. ile km nin alakası yok ki.
km 115 binde olabilir ama cunta yakabilir.

bende sizin gibiyim. hep iyi olsun isterim aracım. ama sakınan göze çöp batar misali
benimde böyle şeyler gelir başıma

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
segman ,cunta vs.. ile km nin alakası yok ki.
km 115 binde olabilir ama cunta yakabilir.

bende sizin gibiyim. hep iyi olsun isterim aracım. ama sakınan göze çöp batar misali
benimde böyle şeyler gelir başıma

conta yakma gibi bir sıkıntımız yok hararet problemimizde şükür..hiçbirşeyi yokken yapılan bir işlem sonucu ortaya cıkan arza sorunumuz..sakınan göze çöp batar olayına sonuna kadar katılıyorum..

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi git direk gerekıyosa da tutama kendını..araban sonucta bu , sana boyle sıkıntı yasatmaya hakları yok.. işi bılmıyolarsa yapmasınlar , yapıyolarsa da sonucunda problem oluyosa hatalarını telafı etsınler..3-5 kurus para alcaklar dıye insanları magdur edıyolar..

Abi para kolay kazanılmıyor sonuçta , git başlarına ekşi .

Yarın gidicem sukünetimi korumaya calışıp konuşucam bir sonuç cıkmıycağı ve sukünetin kalmıyacağı kesin..en azından stresimi atarım biraz..

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben zaten bu temizlik işini hiç ayıkamadım :S aracın moturu yağ ile yanma odasını temizler. kurum bağlıyan yer oda yanma kötüyse bi tek boğaz kelebeğidir. böle şeyleri gereksiz buluyorum.parçası bozuksa o bozuktur. kırılmış dişinizi japonla yapıştırmısınız? yapıştırmasınız.. araç bakımları önemli eskik edilmemesi gerekli ama bu tarz carbon clinler bilmemneler biraz bana hap yap para kap geliyor.. sakınan göze çöp batması tecrübeyle onaylıdır büyük geçmiş olsun :(

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
carbon clean aslında sorun çıkarmazdı aslında çok farklı bir durum zaman kaybetmeden yetkili servise gitmeniz gerek.

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
carbon clean aslında sorun çıkarmazdı aslında çok farklı bir durum zaman kaybetmeden yetkili servise gitmeniz gerek.

bugün servise gittim değişen ne hiç birşey servisin söylediği

''kurum temizliyi yapılınca pistonların arasındaki kurumlar temizlendi o yüzden bu olay meydana gelmiştir yada turbonuzda sorun olabilir ondanda duman yapar turbonuza bakılması lazım eee ne kadar söküp bakmak 150tl 200tl tutar sorun varsa turbo değişicek turbodan değilse kullanabildiğiniz kadar gidin motor yaptırıcaksınız''

kısaca olan bize oldu yapıcak birşey yok benden söylemesi sakın kurum temizliği filan yaptırıp basınıza iş acmayın arac sizin para sizin yaptırmak istiyen yaptırsın benden uyarması ben hayatta bir daha elletmem aracıma su iyi geliyo bu iyi geliyor diye bildiğinden şaşmıycaksın şaştık başımıza corap ördük..eskiden kurum temizliğimi vardı kafama ben....

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar basit mi birader arıza çıkartsana.bağır çağır rezil et şrfszlri.

DOĞAN CABA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar basit mi birader arıza çıkartsana.bağır çağır rezil et şrfszlri.

gerekeni gerektiği kadar orda söyledik kardeşim bu mubarek günde bu kadarı yeter ALLAH'a havale ediyorum..
mais'e şikayet dilekcemizide göndericez tabiki bakalım ne olucak..

akann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
firma ısmını reklam et gerekırse maıs'e de aynı sekılde. bunu net ortamında paylaşacagını ılet firmaya da aynı sekılde.. olan olmus zaten fırmayı anlat kı kımse ugramasın..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, uyarı için de teşekkürler, benim bile aklımdan çıkmaz bu konu artık. hakkınızı arayın tabii ki ama kendinizi de üzmeyin bence, çünkü okurken aklıma sağlık konusunda sık yaşanan durumlar geldi. hani biraz sorunu vardır, dr.a gider yanlış tedavi ya da ameliyat sonucu daha beter olur insanlar, çok görüyoruz örnekleri, mala gelsin diye düşünmek lazım. keşke hiç olmasa, durduk yere tabii ki sinir bozucu ama sağlığa, cana geleceğine böyle şey mala gelsin.