Aman dikkat!!!

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Aracın geçmiş borçları ile ilgili herhangi bir sözleşme yapmaya gerek yoktur.Alıcı herhangi bir borçla karşılassa bile araç noter satış sözleşmesi ibraz edilerek araca yazılan amme alacakları satıcı şahsa rücu eder.Aracınızı satmaya gittiğiniz zaman yanınızda güven duyduğunuz bir arkadaşınızı muhakkak götürün.Paranızı noterde imza atılmadan elden sayarak teslim alın.En sağlam yöntem budur.

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkür ederim. Polis olayına gelince, ne yazık ki elimde 1. derece delil yoktu. Yakalarlar ama çok çok 1 saat sonra salıverirler, bir şey ispat etmek pek mümkün değil bu durumda. Tezgah temiz kurulmuş. Tek çare dikkatli olmak.
Ayrıca yalnız gidiyorum ama kendimce aldığım tedbirler var, ama elbette doğrusu yalnız gitmemek.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en ıyı en kısa ve net cözüm boyle tıplerı yakalayıp manzaraya karşı uygun pozısyonu olusturup aksama kadar ................ anladınız gerısını kardaslarım aman dıkkatlı olun dalgınlıga gelmeyın benımde bıkere boyle bısey basıma gelmıstı ama arkadsla beraber o kansız ı dınlene dınlene dovduk cevredekıler zor aldı elımzden

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kansız herifler milletin malına göz koyup dolandırmaya çalışıyorlar. Uyanık olmakta fayda var cidden.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir hatırlatma daha eklemek isterim. Para hesaba gelse bile !!! başınız belaya girebilir ! Paranın arabayı alan hesabından gelmesi gerekir, aksi halde paranın geldiği hesap internet dolandırıcığına uğramış olabilir !!! Parayı mahkeme kanalı ile geri alır ... Bu yolla dolandırılan kuyumcu ve toptancılar var, araba satıcılarıda olabilir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın. Ama bunlar dolandırıcı belli. yerleri neresiyse polise ihbar etmenizde fayda var. Polis onu takibe alır ve başkasının canı yanmadan yakalanır. Ama serbest bırakılması 45 dk filan sürüyor. Hakimler bunlardan beleş arabamı alıyor yoksa başka türlü bir ilişkilerimi var anlamadım.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın. Ama bunlar dolandırıcı belli. yerleri neresiyse polise ihbar etmenizde fayda var. Polis onu takibe alır ve başkasının canı yanmadan yakalanır. Ama serbest bırakılması 45 dk filan sürüyor. Hakimler bunlardan beleş arabamı alıyor yoksa başka türlü bir ilişkilerimi var anlamadım.
valla hocam en guzelı kendı adaletını kendın saglıcaksın kemıklerını kırıcaksın bırkıcaksın aleme ıbret olsun dıye

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte arkadaşlar telefonlarımızdan internet bankacılığı kullanmanın önemi büyük böyle durumlarda. Bir de en az birisi "uyanık" olmak üzere iki kişiyle böyle işlemlere gitmek en iyisi. Sizin gözden kaçırdığınızı başkası görebiliyor.:)

karabayir42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar. Gerçekten ucuz atlattım, Allah korudu. Yoksa onca yıllık birikimimiz uçup gidecekti.

Hakkı Bey bu adamlar profesyonel. Sohbet esnasında sizden pek çok bilgi de alıyorlar. Evinizin adresi vs. Yani yarın başınıza musallat olurlar düşüncesiyle çekiniyorsunuz da polise gitmekten. Ayrıca olay karşı yakada. İfadeydi vs. git gel yapmak büyük eziyet burada. Zaten bunu da dikkate alıyorlar muhtemelen. Ayrıca dediğim gibi polisin de yapabileceği fazla bir şey yok. Elde kesin kanıt yok çünkü. Ve eminim bu adamlar zaten sabıkalıdır ve poliste kayıtları vardır. Bana cumartesi günü geldiklerinde verdikleri karttaki adres değişmiş. Eminim şimdiki adreslerini de şu an değişmiş veya değişeceklerdir. Küçücük bir ofisti. Buna benzer bir olayı 17 yaşımdayken yaşamıştım. Rahmetli halama direksiyon dersi verirken kendini karakol amiri olarak tanıtan biri bizi ehliyet işini ben hallederim diyerek dolandırmaya kalkmıştı. Onu yakalatmıştım ve adamın yankesicilik dahil bir sürü sabıkası çıkmıştı ve bunlardan içeri attılar. Yaşım yetmediği için benim şikayetimi kabul edememişlerdi ve halam da korktuğu için şikayetçi olmamıştı. Gerçi bir kaç ay sonra adamı tesadüfen dışarıda gördüm tekrardan, o da ayrı mesele.