Aman dikkat!!!

Hasancan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmiş olsun.. bunlara çok şey denirde diyemiyoruz..

SYSOP

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah korumuş. O trafik cezası muhabbetine hiç gerek yok zaten adrese dayalı sistemde devir gününe kadar yenilen cezalar sizin adresinize gider sonrası alıcıya gider sözleşme falan boş. Bununla geçmiş olsun.

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun gerçekten Allah korudu. Evet aslında bunu ben de biliyordum ama o muhabbet alışveriş ortamında çiğlik yapmış olmamak için imzaladım. Neyse ki o parşömenin boş yazısız kısmını çizdim. Yoksa lafkalabalığı ile beni ikna edip noter satışını alsaydı o kısma para elden teslim edilmiştir vs. yazar ileride mahkemede bunu kullanırdı diye tahmin ediyorum. Dediğim gibi düzen çok iyi tezgahlanmış.
Son bir not vereyim. Olayı çevremde anlattıkça benzer yaşanmış hadiseler duymaya başladım. İkisinin arabası gitmiş. Arabayı aldıktan sonra da hemen parçalayıp satıyorlarmış. Savcılıktan tedbir kararı bile aldırsanız bir işe yaramıyor yani. Çok dikkatli olun alım/satım işlerinde. Herkese iyi forumlar.

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yazı mükemmel olmuş büyük geçmiş olsun bilgilendik sayenizde.

AKIN17

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende arabayı alınca dediğiniz gibi imza aşamasından önce havale yaptım, adam kontrol etti sonr imzaladı. Kimse bedavaya kazanmıyor parasını.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Noluyo bu insanlara arkadaş ya. Geçmiş olsun abi.