excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın diğer foto ve videolarıda paylaşacağım :) Yorumlarınızı bekliyorum... Bu Video da amacım American park uygulamasını, kar daki scenic performansı ( karlastikli ) ve ESP nin ne kadar harika bir buluş olduğunu paylaşmaktır :eyv

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Egemen abi amerikan parklar çok yakışmış bende düşünüyorum bu aralar,kış lastiklerine ve esp ye diyecek yok zaten ama amerikan park çok şık olmuş güle güle kullan abicim :)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel video abi maaşallah.
190 bariyerlere girdiğimde esp tırmışdı bende :D
karda ıslak zeminde iyi ama su birikintisinde ve buzda başarı beklemek doğru olmaz..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Faydalı icat,aracında maşallahı var...:eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmus amerikanlar zaten xenon farla amerikan birbirine %100 uyumlu harika gösteriyor :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikanlar güzel karda performansta güzel ama esp'in buzlu yollarda bi faydası olur mu orda tereddütüm var...

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz renk,xenonlar ve amerikan parklar,siyah camlar çok uyumlu duruyor.Araç zaten bomba.Esp ye zaten diyecek yok,Scenicle bir kere Fethiye üzerinde dağlarda,sert bir virajda gizli buzlanma varmış baktım arka taraf sag virajda sola doğru gidiyor ben daha eyvahh demeye kalmadan toparlandı,kurtardık yani.Bir keresindede kaymak asfalt da fena spin atıyordum tozdan dolayı,bir tuhaf asfalttı Belek yolu bilen bilir belki,yine ön taraf ayrı arka taraf ayrı yönlere giderken yine iyi bir müdahele ve toparlandı.Yaramıyor yaramıyor ama yeri geldiği zamanda insanı hem maddi hem can koruyor.Şu tv lerde gördüğümüz ,günlük hayatta karşılaştığımız kazalarda eğer araçlarda esp olsaydı kaç tane si olmazdı bir hesap yapın kabaca yani.Bence bütün araçları esp li olarak zorunlu üretmeleri lazım.Kış lastiği zaten tartışmaya gerek yok,Kanun olarak koymaları lazım.

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seviyorum scenic leri valla güzel araç :)

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın maşallahıı var Amerikanlarda çok yakışmış

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
egemen 10 numero 5 yıldız olmuş. yuesey parkların hayırlı olsun (;

not: şu ön difüzörleri bir an evvel orijinale çevir :)