excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
egemen 10 numero 5 yıldız olmuş. yuesey parkların hayırlı olsun (;

not: şu ön difüzörleri bir an evvel orijinale çevir :)
difüzör derken başkan? gri kısımlar mı yoksa siyahın üstünde çektiğim benim apachi siyahlı-grili şeritler mi? yoksa sonradan taktığım drl ler mi? :D

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
difüzör derken başkan? gri kısımlar mı yoksa siyahın üstünde çektiğim benim apachi siyahlı-grili şeritler mi? yoksa sonradan taktığım drl ler mi? :D

drl lerin olduğu kısmı komple alabiliyorum demiştin ya, onlardan bahsediyorum. drl olmuyor şıklığı bozuyor bence. zevk senin tabii (;

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
drl lerin olduğu kısmı komple alabiliyorum demiştin ya, onlardan bahsediyorum. drl olmuyor şıklığı bozuyor bence. zevk senin tabii (;
açıkcası bende bi alışamadım en sevmediğim tarafı aracın ama şuan maddiyat biraz kötü servisde 167 tl + işçilik istiyorlar bakalım hayırlısı :)
ayrıca kimse fark etmemiş gerçi çekim hd ama hehe kaputta şeffaf carbon var... kaput koruma niyetine :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videoyu zor izliyoruz iş yerindeki pcde sen folyodan bahsediyorsun...hehehehe

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikan park sinyal gerçekten çok yakışmış.

ESP ise şart gerçekten...

Tebrikler ;)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın Maşallah'ı var..
Amerikan parkta çok yakışmış, güle güle kullanın..

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikanlar güzel karda performansta güzel ama esp'in buzlu yollarda bi faydası olur mu orda tereddütüm var...

Buzlu yollarda pek fayda olmaz.Çalışma mantığına ters. Tekerlerin illaki yola değmesi lazım. axi taktirde tekerlerin çekişlerini düşürse ya da fren yapsa bile araç, sürtünme olmadığından sadece savrulursunuz. kar lastiğiyle karda şansınız bol ama hele normal lastikle buzda :byby Ama bi kısmı buz olan yolda; buzlu kısımda kayar ve asfalta değer değmez toplar.. Cam gibi yolda şans vermeyin buna derim.