Ampül Tavsiyesi ?

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
osramin 5000k ampulunu kullaniyorum rengi cok hos xenon gibi muayneden gecmeme sıkıntısıda yok aydınlatma konusundada gayet tatminkar bence farlara siyah folyo cektirmeme ragmen bi sıkıntı yasamadım :)

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram hyper white bugun tamamlandı . Yağmur yağmasına rağmen hiçbir probem yaşmadım ve rengı çok hoş ve çok orjinal duruyor.Fotoyıp yarın ekleyeceğim , önerileriniz için teşekkürler .. :)
Bu arada çiftini 50 TL ye aldım ...

[/QUOTE]

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram hyper white bugun tamamlandı . Yağmur yağmasına rağmen hiçbir probem yaşmadım ve rengı çok hoş ve çok orjinal duruyor.Fotoyıp yarın ekleyeceğim , önerileriniz için teşekkürler .. :)
Bu arada çiftini 50 TL ye aldım ...

[/QUOTE]

hocam fotoğraflar bir de yağmurda bir video paylaşabilirsen çok memnun olurum. nightbreaker plus alıp taktım ben de geçen gün, oldukça memnunum aydınlatmasından ve tonundan. bir de bunlarla kıyaslayalım bakalım :)

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam fotoğraflar bir de yağmurda bir video paylaşabilirsen çok memnun olurum. nightbreaker plus alıp taktım ben de geçen gün, oldukça memnunum aydınlatmasından ve tonundan. bir de bunlarla kıyaslayalım bakalım :)[/QUOTE]

resim006xq.jpg

Hocam eklemeyi unutmuşum buraya kusura bakma , videoda cekip yollarım kısa zamanda , ama sunu söyleyeyım menunum :eyv

Üstler osram alttakiler philips hafiften parlama var resimde ama renkler aynı tonda

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam fotoğraflar bir de yağmurda bir video paylaşabilirsen çok memnun olurum. nightbreaker plus alıp taktım ben de geçen gün, oldukça memnunum aydınlatmasından ve tonundan. bir de bunlarla kıyaslayalım bakalım :)

resim006xq.jpg

Hocam eklemeyi unutmuşum buraya kusura bakma , videoda cekip yollarım kısa zamanda , ama sunu söyleyeyım menunum :eyv

Üstler osram alttakiler philips hafiften parlama var resimde ama renkler aynı tonda[/QUOTE]
Bilseydim Osramın Böle Bişe Olduğunu Durmaz Hemen Alırdım.Daha Bugun Xenon Taktırdım.8000k Hafif Mavi

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde osram yada philips tarzı kalite ampüller aracı daha kalite gösteriyor , xenon artık kuş sericilerin sislere xenon takıp gece sisle gezmesi nedeniyle apaçileşmeye başladı çevremizde ne yazıkki (Tabi Benim Fikrim)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüş olarak güzeller fakat gece karanlığında aydınlatması nasıl acaba ?

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görünüş olarak güzeller fakat gece karanlığında aydınlatması nasıl acaba ?
İlk mesajlarda ben de soruyordum bu soruyu
YAĞMURDA ; normal albüm kadar aydınlatma yok fakat problem olacak derede aydınlatmama problemide yok sisleride açıyorum problem yaşamadım KESİNLİKLE,
YAĞMURSUZ HAVA ; Aydınlatması ve rengi oldukça güzel ve gözü dinlendirici bir rengi var

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Benimkide Böle Bişe Kesinlikle Göz Falan Almıyo Markasını Unutdum.Daha Düzgün Zamanda Çeker Koyarım Resmini

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
8000k belli ediyor tabi kendini :) göz alma meseleside ince ayarla alakalı ayarı yapılınca problem olmuyormus kullanıcı ve elektirkçimin dediği ...