Ampül Tavsiyesi ?

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8000k belli ediyor tabi kendini :) göz alma meseleside ince ayarla alakalı ayarı yapılınca problem olmuyormus kullanıcı ve elektirkçimin dediği ...

Şöyleki Farlarda Film Olduğu İçin Hem Daha Tatlı Duruyor Hemde Daha Bi Hoş Gösteriyor...Bende Sordum Taktırırken Far Ayarına Gerek Warmı Diye Hiç Gerek Yok Dedi.Ama İstersen Genede Yaptırabilirsin Dedi Bende Yaptırmadım.Çünkü Daha Gece Sürmek Nasip Olmadı :)

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence fark ayarına bir baktır ; sen anlamasan bile gece karşıdan gelenler için olumsuz sonuç olabilir :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim006xq.jpg

Hocam eklemeyi unutmuşum buraya kusura bakma , videoda cekip yollarım kısa zamanda , ama sunu söyleyeyım menunum :eyv

Üstler osram alttakiler philips hafiften parlama var resimde ama renkler aynı tonda

İlk mesajlarda ben de soruyordum bu soruyu
YAĞMURDA ; normal albüm kadar aydınlatma yok fakat problem olacak derede aydınlatmama problemide yok sisleride açıyorum problem yaşamadım KESİNLİKLE,
YAĞMURSUZ HAVA ; Aydınlatması ve rengi oldukça güzel ve gözü dinlendirici bir rengi var

öncelikle fotoğraflar için çok teşekkür ediyorum hocam; gayet yakışıklı göstermiş modüsünüzü bu ampuller. ancak doğru anladıysam eğer yağmurlu havalarda normal ampuller kadar aydınlatma sunmuyor ama öyle aman aman da bir fark yok aralarında. kuru havalarda ise daha hoş bir rengi var. umarım doğru anlamışımdır. bu durumda burada görüntü biraz daha güzel olsun ama aydınlatmadan ödün vermeyeyim diyorsak night breaker plus, aydınlatmadan azıcık ödün verebilirim ama görüntü daha güzel olsun diyen de hyper white 5000 takıp kullanabilirler diyebiliriz, bilmem yanılıyor muyum?
güzel günlerde güle güle kullanınız efendim :)

ugurcan52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Night breaker kullanmadım hocam ona yorum yapamıyıcam ama gerisini güzel özetlemişsin :eyv