Ankarada kadjar alacak olanlar buraya

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://forum.donanimhaber.com/m_107924246/tm.htm

Forum Donanım sitesinde KADJAR OLMAMIŞ DİYE topik açmışlar
smile ifade simgesi
Kadjarı ve renoyu kötülemek için birileri düğmeye basmış demek ki kadjar gerçekten rahatsızlık vermeye başladı!!

Birinin yorumu gerçekten çok komik.. Arkadaşı 110bine araba almış. Paraya sıkışmış bayi 80bine geri alırım demiş.. Bayiden çıkınca da 70bin veriyorlarmışş!!! Reno plaka takınca 30bin değer düşüyormuş.. Bu kadar mı desteksiz atılır millet bir ay sonraki araçlara kapora verip alıyor bayilerde araç sıkıntısı varken 30bin aşağısına alacaklar öyle mi.. Allah akıl fikir versin..

tgunes2003

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

forum donanım sitesinde kadjar olmamiş diye topik açmışlar
smile ifade simgesi
kadjarı ve renoyu kötülemek için birileri düğmeye basmış demek ki kadjar gerçekten rahatsızlık vermeye başladı!!

birinin yorumu gerçekten çok komik.. Arkadaşı 110bine araba almış. Paraya sıkışmış bayi 80bine geri alırım demiş.. Bayiden çıkınca da 70bin veriyorlarmışş!!! Reno plaka takınca 30bin değer düşüyormuş.. Bu kadar mı desteksiz atılır millet bir ay sonraki araçlara kapora verip alıyor bayilerde araç sıkıntısı varken 30bin aşağısına alacaklar öyle mi.. Allah akıl fikir versin..

merak etmeyin gerekli cevap verilmiştir.

ben de capuccino kahve renginden sipariş geçtim...

Son düzenleme:

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
talisman sergilendi, kadjarda hevesim kaçtı. sıkı durun kadjar 2016 yeni motor seçenekleriyle gelecek %99. 1.6dci 160hp ve 1.5dci 130hp. ben size söylim bu araç 2017 de kesin iç kabinde makyaj yer. belkide 2017 kalmaz.

Dediğiniz 130 zaten şu an satılan 1,6dci 130 .Talismanda dci motorlar 110 - 130 - 160hp bunlardan 1.5dci 110 diğerleri 130 ve 160 bildiğim kadarıyla yeni motor yok ,zaten energy serisi yeni ve euro 6.Son motoru benzinli 800cc motor Kwid içindi.
Dci lar 6 ileri EDC ile satılack.

donanimhaber vw ye çalışır renault clio 4 ten captura sanderoya duster a özellikle Kadjar ve Talismanla ciddi tehdit olunca renaulta siber saldırı başladı.Bu gerçek manada siber saldırıdır çünkü renault ve benzeri firmaların ticari ürünleri akla hayale gelmiyecek senaryolarla kötülenip aşağılanıyor ,sahte senaryolar üretiliyor ..Sadece vw rakipleri için değil siyasi konularda da maalesef donanimhaber böyle..

Ama teknik konularda daha bir çok konuda hala referans sitedir renaultta bile bizim siteye rakiptir :)

rastbin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Forum Donanım sitesinde KADJAR OLMAMIŞ DİYE topik açmışlar
smile ifade simgesi
Kadjarı ve renoyu kötülemek için birileri düğmeye basmış demek ki kadjar gerçekten rahatsızlık vermeye başladı!!

Birinin yorumu gerçekten çok komik.. Arkadaşı 110bine araba almış. Paraya sıkışmış bayi 80bine geri alırım demiş.. Bayiden çıkınca da 70bin veriyorlarmışş!!! Reno plaka takınca 30bin değer düşüyormuş.. Bu kadar mı desteksiz atılır millet bir ay sonraki araçlara kapora verip alıyor bayilerde araç sıkıntısı varken 30bin aşağısına alacaklar öyle mi.. Allah akıl fikir versin..

Forum yönetimi ile gerekli yazışmayı yaptım ve konu başlığında geçen olmammış kısmını çıkarttırdım. Keşke daha önce farkına varsaydım o kadar yanlış algı ve haksız rekabet yaratan bir durumdu ki sağolsunlar yazışmadan sonra hemen düzelttiler.

Tekrar yazayım sınıfında fiyat performans açısından en iyi araba Kadjar'dır.