Ankarada kadjar alacak olanlar buraya

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakınız Yeni Peugeot 308 konsol.. O da çok sade ama inanılmaz şık ve kaliteli duruyor...8gRmyQ.jpg

35Scenic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Izmir reno maiste gizli bir sekilde araci gordum ortuyu kaldirdim ve heyacandan araca asik oldum.P tesi sedefli beyaz otm. Gelecekmis eldeki siyahti. Ermat a da 6 adet beyaz gelecekmis .Arac depoda oldugundan karanlikti fazla inceliyemedim.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çift renk kokpit her zaman daha şık durur.Kadjar ın gri döşemeli olanı vardı ,aslında krom detaylarıda güzel duruyor gibi ama fazla sade olmuş sanki.
Bu sınıfa bu kadar para verilmesinin sebebi malum ,insanlar daha gösterişli kokpit isteyecektir.Klima kumandaları olan kısmı , biraz daha hareketli olabilirdi ,özellikle orta havalandırma ızgaraları iç kısımları pejo veya citroen gibi kalın krom olsa biraz daha kurtarırdı.
Gösterge ve orta ekran kapalıyken incelendiği için normalden daha sade durduğuda bir gerçek .Kokpit çalışma anında bu kadar sade durmuyor.

QQ ile farkı yan yana geldiğinde görülecektir ama sanki Kadjar daha heybetli duruyor gibi QQ den bir boy büyük gibi özellikle 19 jantlarla.

1.6 dci 4x4 iyi satar gibi..

Son düzenleme:

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yMZEgM.jpg
AmrLWQ.jpg
PqJ0mb.jpg
5d6gJM.jpg

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YBZNlk.jpg
BM7A4L.jpg
d5gGkn.jpg
a5rG2g.jpg
94Zdoo.jpg

35Scenic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toyota Rav 4 inceledim 2.0 dizel 113 bin 6 aylık vergi ve ön arka park sensörü hediye. Aracı test ettim gerçek bir SUV dehşet rahat QQ ya nazaran arka bagaj elektrikli bagaj devasa Yakıt gerçek kullanılan ortalama 6 litre ön konsol çok kaliteli bence 110 bu arabalara bu verileceğine bilmiyorum. Bir deneme yapın bence

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toyota Rav 4 inceledim 2.0 dizel 113 bin 6 aylık vergi ve ön arka park sensörü hediye. Aracı test ettim gerçek bir SUV dehşet rahat QQ ya nazaran arka bagaj elektrikli bagaj devasa Yakıt gerçek kullanılan ortalama 6 litre ön konsol çok kaliteli bence 110 bu arabalara bu verileceğine bilmiyorum. Bir deneme yapın bence

Dun kadjari gordum aşık oldum dediniz askiniz 24 saat bile sürmedi :)
2000motor vergi ve yakış fazla olur benim için. .

kemento

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 aydır nerdeyse tüm SUV /CROSOVER araclari inceliyor ve test ediyorum ,burada KADJAR fiyatlari abartilyor bence. Liste fiyati degil lansman ve indirimli fiyatlar inanin burda soylenen lerden daha asagi olacak...Misal 1.5 dci otomotik 85-95 arasi diye bizzat duydum..Lutfen fiyatlari sisimeyelim.

tan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 aydır nerdeyse tüm SUV /CROSOVER araclari inceliyor ve test ediyorum ,burada KADJAR fiyatlari abartilyor bence. Liste fiyati degil lansman ve indirimli fiyatlar inanin burda soylenen lerden daha asagi olacak...Misal 1.5 dci otomotik 85-95 arasi diye bizzat duydum..Lutfen fiyatlari sisimeyelim.

İnceleme sonuçlarını bizlere de aktarır mısınız lütfen.

Bir de bu duyumunuz sağlam kaynak mı :)

kemento

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cepten yazdigim icin míša olacak cevabim..
Bizzat renault yetkilisinden duydum..
Diger konuya gelince. Benim icin SUV aracta olmazsa olmaz en až 7 inch multimedya ekran ve navigasyon clio 4 deki gibi on panelde dokunmatik olmasi ve yakitin makul olcude olmasi ,ornek sehir ici 8-10 lt sehir disi 7-8 litre arasi...
(Benzinli otonotik de).
1 numaram ford kuga tek eksigi sehir ici 11 lt (istanbul). Adanada duz ova oldugundan 9 lt ye dusuyor...(bide trafik)
Tiguan 2.tercihim eksigi multimedya ekran. Oda o dananimla gelecekmis belki eylul sonu ekim yada 2016