Anlamadim gİttİ Şu megane coupe pİyasasini

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benmi yanılıyorum anlamıyorum bu nedir adamlar bom boş hondalara pejolara dün ya para çekiyo piyasada ucuzunu bulmak nerdeyse zor bi bakıyon 1.4 honda 17 18 vtec 25 milyar pejelor da aynı para bizim coupelerde 10 dan başlıyor tofaş arabasıyla piyasası aynı yemin ediyorum o paraya ilan verenleri arayıp sitem edesim var piyasa bu kadarmı düşürülür coupelerdeki donanım demek onlarda olsa 30 dan aşaya satmazlar bizim kilerde 13 den araba satıyo yazık sanki doğan arabası satıyo millet

Son düzenleme:

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle katılıyorum çok haklısın. Ama 12 ve 13 bine coupe de alınmaz alsan bile en az 2 bin masrafın var. o araba temizse 13 bin yazmaz satan kişi.
Piyasayı anlamak zor.

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle katılıyorum çok haklısın. Ama 12 ve 13 bine coupe de alınmaz alsan bile en az 2 bin masrafın var. o araba temizse 13 bin yazmaz satan kişi.
Piyasayı anlamak zor.
alınmaz tabi bi kardeşime aldık oda aynı kafadaydı 16 17 coupe olurmu diyodu beni dinlemedi gitti ankaradan 11 e aldı bitane revizyona soktu arabayı,araba geldi ona 16 ya daha aksesuarıda yapılmadı oda ayrı masraf olacak ama bakıyorum o paralarada temiz satanlarda cok var yani birine fiyat çektinmi adam diyo neyaptın nette ucuz çok var piyasayı çok düşürdüler coupeler değerini bilmeyen yanlış kişilerin elinde oldukça böylede sürüp gidecek gibi adam sanki doğan satıyor

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Peugeot 407 lerde bahsettiğin gibi. Piyasada tutulup tutulmaması ile alakalı sanırım. Bakınız 2000 model temiz toros 12.000 15.000 arasında.

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabi ki piyasada araçlar çok tanınmıyor millet tutmuş bi honda bi 106 felan gidiyo bence bu sınıfta coupe en iyisi, demek istediğim coupesi olanda kıymetini bilmiyor kıymetini bilen zaten yazıyor fiyadını yüksek bilmeyende tofaşla takas ediyor

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
tabi ki piyasada araçlar çok tanınmıyor millet tutmuş bi honda bi 106 felan gidiyo bence bu sınıfta coupe en iyisi, demek istediğim coupesi olanda kıymetini bilmiyor kıymetini bilen zaten yazıyor fiyadını yüksek bilmeyende tofaşla takas ediyor

Bende renault 11 kullaniyorum otomatik cam vs var. Doganda sahin yok ve daha sık arızalaniyor. Yolda kalanlarin bir cogu bu araclar. 2 senedir r11 kullaniyorum hic yolda kalmadim. Ayrica benim aractan daha pahali. Bana sorarsan r11 inip dogana binmem. Bazi seylerin isimleri var. Coupe hakkinda pek bilgim yok tek bildigim 2000 li yillarin rally arabasi olmasi. Guzel tipi var o aracin kiymetini bil.

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupe hollanda,polonya,ingiltere,arjantin gibi ülkelerde resmen el üstünde tutulan hayal süsleyen bir araba.. bizim ülkede tek kapı araba mı olur? oldu mu şöyle geniş geniş 4 kapı olacak çoluk çocuk torun torba hepsini taşıyacak.. işin aslı ülkemizde hatch kültürü sıfır... yurt dışında adam milli değer diyor arabaya neler neler yapıyor nasıl temiz baktıklarını dış forumlardan takip edin.. bir 5 sene sonra görürüm ama deli gibi coupe arayan tayfayı... bir çoğu sadece gaz pedalını bilen elemanların altında ezildi ve ezilmeye devam ediyor...

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupe hollanda,polonya,ingiltere,arjantin gibi ülkelerde resmen el üstünde tutulan hayal süsleyen bir araba.. bizim ülkede tek kapı araba mı olur? oldu mu şöyle geniş geniş 4 kapı olacak çoluk çocuk torun torba hepsini taşıyacak.. işin aslı ülkemizde hatch kültürü sıfır... yurt dışında adam milli değer diyor arabaya neler neler yapıyor nasıl temiz baktıklarını dış forumlardan takip edin.. bir 5 sene sonra görürüm ama deli gibi coupe arayan tayfayı... bir çoğu sadece gaz pedalını bilen elemanların altında ezildi ve ezilmeye devam ediyor...

Tamamiyle katılıyorum, kullananlar arasında değerini bilen çok az insan var. Gün gelir devran döner.

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten şu tek kapı araba karşıtı insanları anlamıyorum millet tek kapı araba sürenlere bile serseri gözüyle bakıyor zihniyet sıfır gerçi çok maganda var trafikte allah coupelerin değerini bilenlere nasip eylesin arabaları :)

bulutkalyoncu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2000 model coupe mi yeni sattım 15.500 bence değerini bulmuştur. aracım orjinaldi ve parça boyası bile yoktu neredeyse tavanda kaputta bagajda hiç birşey yoktu. Piyasa bellidir temiz değişensiz 150 yi geçmemiş couper 14 den başlar bence temizliğe ekstralara göre artar ben benim aracı 12.500 e uzun uğraşlar vererek aldım 14 dü fiyatı :) 1.5 sene kaldı 2. bin tl kadar masraf yedi modifiye artı bakım ve 15.500 e elden çıkardım bu araçlarında taş çatlasa ederide 16 -16.5 dur km si 100 den aşada olan coupeler için :) Bilmem katılırmısınız :)