Anlık Yakıt Ortalaması Yararlı birşey midir_?

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla benimde anlık tüketim sürekli açık ş.içinde genelde ona göre ayarlıyorum devrimi çok faydalı oluyor

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Kabusum oldu açsam bi dert açmasam bi dert :sinirli

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ilk aylar vites değiştir ışığı hemen yanıyor diye sinir oluyordum ama anlık tüketim ortalaması sayesinde bir iki gün test yapınca anında vitesi değiştirmiş oluyorum daha doğrusu ışığın yandığı devire alıştım ışık pek yanmıyor artık, çünkü cidden anlık tüketimde fark ediyor vitesi değiştirmek.

Yol bilgisayarında görünen anlık yakıt ortalaması sürüşü ciddi açıda etkiliyor. Size katılıyorum.

Anlık göstergeyi sadece şehir dışında açarım. Şehir içinde harcanan toplam yakıt ekranı ayarlı. Şehir içi dikkatimi dağıtıyor, göz sürekli ister istemez ekrana kayıyor. Daha çok devir ve hız kadranı beni ilgilendiriyor. Anlıkta olmadığımdan ne yazarsa yazsın kafa kuş :eyv

Geçen gün ortalama yakıt hakkında konuşuyorduk nişanlım da aynı şeyi dedi yol bilgisayarı olmadığı için kafa kuş, takmıyor biniyor gidiyor:D dedim sen de yenileyince arabayı görüşürüz çocuk gibi meraklanıyor insanqw

Anlık yakıt göstergesi gerçekten morel bozuyo ve dikkat dağıtıyor ama yalan yok yokuş aşağı inerkende çok zevkli oluyo (0.0/100 km/h) :)
Ama mesut hocam gibi yapıcam bundan sonra şehir içinde ortalama yakıt ekranı.

ben anlık tüketime takılınca birkaç gün daciacı bilal abi uyarmıştı sağ olsun ekrana bakacağım diye kaza yapacaksın önüne bak diye 12 3