APP Plaka taktım

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
mersin sıcağı yüzünden bizde de full filmli camlar. bu yüzden polisin dikkatini daha kolay çekebilecek app plaka ve xenonu bıraktım. (xenon rahatsızlık verici zaten)
fakat plaka pek boya tutmuyor. basınçlı su ile dökülüyor. ( 6 yıldır sağlam fakat hiç su tutmadım plakaya :) ) reklamcılar folyo ile yazıyor. o daha iyi sanki.
Zenon bende sevmiyorum zenonlu araclar gece karanlıgında tek seritli yollarda asırı tehlikeli

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla polise bağlı sonuçta orjinali böyle değil diye de ceza kesebilir üstünde oynama var diye

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal plakam kafam rahat camlarım filmsiz kafam rahat:eyv bazen şeytan dörtüyor ama otur oturduğun yerde diyorum...:)

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal plakam kafam rahat camlarım filmsiz kafam rahat:eyv bazen şeytan dörtüyor ama otur oturduğun yerde diyorum...:)

Abi senin araban sıfırdı plakan tertemiz benim orjinallerin halini görsen leş ötesi ve eski yazım kötü yani hertürlü :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, ceza konusunda sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum L.Burgazda bir çok kişi APP Plaka kullanıyor daha ceza yiyenine rastlamadım :D

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın Mühürlü Plakasını Aracın Bagajında Taşıyın Sorun Olmaz
yada 150 TL Para Verin Çift Mühürlü APP Plaka Bastırın ;)

Aynen öyle yapıyorum aracın mühürlü plakası bagajımda bir durum olduğunda çıkarıp onları mı göstereyim ne yapayım? :)

Ve gidip mühürlü bastırsam sorun olmaz mı yani?

Son düzenleme:

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babam şimdi ordudan geldi ünyede çevirmeye girmiş herhalde genç olmadığı için hiç plakaya takmamış. evrakları kontrol etmiş sonra yolllamış.. ama ben ise bil hassa kaçıyorum samsunda hiç affetmiyorlar...

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babam şimdi ordudan geldi ünyede çevirmeye girmiş herhalde genç olmadığı için hiç plakaya takmamış. evrakları kontrol etmiş sonra yolllamış.. ama ben ise bil hassa kaçıyorum samsunda hiç affetmiyorlar...

Mesela bugün en az 3-4 trafik polisinin önünden geçtim yolun ortasında duruyorlardı sanırım emniyet kemeri için birşey diyen olmadı... Bilmiyorum artık gittiği yere kadar :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakın arkadaşlar hepiniz farklı yorumlarda bulunmuş ben size şöyle anlatmaya çalışayım ama herkes işine geldiği gibi anlamak istiyor nedense.

kalemle kalınlaştırılmış mühürlü plakalı araca ceza kesildiğini biliyorum sonuçta evraklarla oynamak gibi birşey olarak suçladılar.
bagajda mühürlü plakayla ceza yiyen veya bağlanan araç bilyorum.
app plaka zaten yasak .

anlayacağınız tamamen polisin insiyatifindesiniz keyfiniz bilir bu konuda ne yapacağınız sizin kararınız ama sakın öle yap birşey olmaz böyle yap birşey olmaz demeyin,hatta çevirmeye girmenize bile gerek yok artık ( bunu yazmaktan bıktım ama yinede bilgilendireyim ) trafikte sizi farketti plakasnızı sistemi girip men yazıyor birdahaki çevirmede aracınız otoparka çekiliyor . bu son verdiğim örnekte bu forumda çok atıp tutan bir arkadaşımızın yeni başına geldi evine ceza olarak yansıdı sadece ( artık forumumuzda değil bu arkadaş )

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakın arkadaşlar hepiniz farklı yorumlarda bulunmuş ben size şöyle anlatmaya çalışayım ama herkes işine geldiği gibi anlamak istiyor nedense.

kalemle kalınlaştırılmış mühürlü plakalı araca ceza kesildiğini biliyorum sonuçta evraklarla oynamak gibi birşey olarak suçladılar.
bagajda mühürlü plakayla ceza yiyen veya bağlanan araç bilyorum.
app plaka zaten yasak .

anlayacağınız tamamen polisin insiyatifindesiniz keyfiniz bilir bu konuda ne yapacağınız sizin kararınız ama sakın öle yap birşey olmaz böyle yap birşey olmaz demeyin,hatta çevirmeye girmenize bile gerek yok artık ( bunu yazmaktan bıktım ama yinede bilgilendireyim ) trafikte sizi farketti plakasnızı sistemi girip men yazıyor birdahaki çevirmede aracınız otoparka çekiliyor . bu son verdiğim örnekte bu forumda çok atıp tutan bir arkadaşımızın yeni başına geldi evine ceza olarak yansıdı sadece ( artık forumumuzda değil bu arkadaş )

Durum vahim o zaman ben sökeyim en iyisi orjinale devam... Sağolasın abi bilgilendirdiğin için... :)