APP Plaka taktım

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Durum vahim o zaman ben sökeyim en iyisi orjinale devam... Sağolasın abi bilgilendirdiğin için... :)

benim plakama kimse birşey demedi çevirmeden geçtim farkedilmedi fakat ben yindede gidip trafikten orjinal mühürlü aldım taktım, camlarımda film yoktu sadece arka camımda vardı onuda resiztansa birşey olur diye sökmemiştim fakat arkadan gelen ekip arabası yan camları göremiyeceğinden sisteme men yazmasın diye onuda söktüm. ben bunları yaptım ve kimseyi yönlendirmemde isteyen takabilir istemeyen takmaz fakat birşey olmaz gibi bir düşünce kesinlikle yalnış ben birşey olmaz diyen arkadaşların dediklerini yapayım birşey olursa zararımı karşılayacaklarmı ,o yüzden kurallara aykırrı birşey yapıyorsan kendini rahatlatacak bahaneler arama ve olabilecekleri göz önüne alıp yap yapacaklarını çünkü polis bugün görmez yarın görmez öbür gün görebilir.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim plakama kimse birşey demedi çevirmeden geçtim farkedilmedi fakat ben yindede gidip trafikten orjinal mühürlü aldım taktım, camlarımda film yoktu sadece arka camımda vardı onuda resiztansa birşey olur diye sökmemiştim fakat arkadan gelen ekip arabası yan camları göremiyeceğinden sisteme men yazmasın diye onuda söktüm. ben bunları yaptım ve kimseyi yönlendirmemde isteyen takabilir istemeyen takmaz fakat birşey olmaz gibi bir düşünce kesinlikle yalnış ben birşey olmaz diyen arkadaşların dediklerini yapayım birşey olursa zararımı karşılayacaklarmı ,o yüzden kurallara aykırrı birşey yapıyorsan kendini rahatlatacak bahaneler arama ve olabilecekleri göz önüne alıp yap yapacaklarını çünkü polis bugün görmez yarın görmez öbür gün görebilir.

Trafikten orjinal mühürlü APP alınabiliyor mu abi?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben app almadım ama bildiğim kadarıyla alınıyor çünkü sormuşlardı bana app olsunmu diye.

coupe55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
app muhayeneden bile geçiyor ama ceza ya gelince yazıyorlar tamamen şans hayırlı olsun.....

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
app muhayeneden bile geçiyor ama ceza ya gelince yazıyorlar tamamen şans hayırlı olsun.....

tüv onaylı ürünlere zaten ceza kesemezler ( avrupa ülkelerinde öyle ) fakat ülkemizde bu tip uygulamlar oturmadığından ve eğitimsiz polislerimiz olduğundan bunları yaşıyoruz malesef, polis benim arabama hatta tüv memuru bunlarda çift eksos yok diyorsa zaten olay orda bitmiştir .

Alper_404

Alper ATAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bukadar trajik sonuçlar doğurabileceğini bilmiyordum valla iyi oldu aydınlandık..
bende yaklaşık 7-8 aydır app plakayla dolaşıyorum şuana kadar bi sıkıntı olmadı ancak içimede dert oldu şimdi :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bukadar trajik sonuçlar doğurabileceğini bilmiyordum valla iyi oldu aydınlandık..
bende yaklaşık 7-8 aydır app plakayla dolaşıyorum şuana kadar bi sıkıntı olmadı ancak içimede dert oldu şimdi :)

Aynen bende devam ediyorum kullanmaya :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Cemiyetten mühürlü app bastırdım makbuzunu da hala saklarım evim dolayısıyla her gün çevirme yaplına trafik bölge amirliğinin önünden geçerim polis ilk hafta durdurdu ceza yazıcam dedi dedi ne için plakadan yazıcam mühürlü ya dedim beni ilgilendirmez deyince kafam attı makbuz suratına yapıştırdım sıkıyosa yaz dedim amir geldi ne oluyo falan diye makbuzlu elimde cemiyette basılmış mühürlü app var arkadaşınız ceza yazacak dedim hemen içeri kaçırdılar şikayetçi olacaktım uğraşmak istemedim ama artık sisler açık geçiyorum önlerinden hiç bişey diyemiyolar bir insan polis oldum diye bi ülkeyi rehin alamaz birisi bunu eğitimlerde polislere öğretirse çok minnettar kalıcam.....