Araba mı Motorsiklet mi ?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunla her gören polis çevirir ceza kitlemeye bahane arar. ama klasik araçlarda anca foto çekilmek ister hoş sohbet ederler :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​E hani konu başlığı hani motor:cool:Motor var dediler geldik baktık yokmuş niyet e bizde gidelim bari:aytuğ

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok şey istemişsin hocam sen yaa :) valla ben olsam motor alırdım :)

Merhabalar abimle yaza araba ya da motor almayı planlıyoruz. Öncelikle bütçe fazla değil şuanlık birikmiş 6.500-7.000 lira var yaza kadar 10 bin yaparız herhalde. Neyse motosiklet olarak Honda CBR 250R düşünüyoruz 2.el 6-8bin arası ama ben kararsızım motosiklet alırsak tek kişi binilebilecek ve ek olarak sadece iyi günlerde kullanılabilecek gönlüm arabadan yana ama bu fiyatlara eli yüzü düzgün bi araç var mı ? Varsa ;

Not: Tofaş , Lada , Skoda Favorit gibi araçlar olmayacak.

-Hangi model ?
-Aracın nerelerine dikkat etmeliyiz?
-Hidrolik direksiyon ve ön 2 cam otomatik olması şart hehe
-Öncelikle saf benzinle çalışan tercihimiz qw
-Genç işi olmalı
-Fazla yakmamalı
-Parçası ucuz olmalı ( orta yolluda olabilir ama bozulduğu zaman zora sokmayacak derecede olsun 12 3 )

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.. Biraz araştırdığım zaman bu fiyata Bravo, Flash, Tofaş, Rover, Skoda, Kia gibi araçlar çıkıyor ancak hangisini tercih etmeliyiz bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum iyi akşamlar :eyv

Sizce hangisi daha mantıklı ?

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor :eyv

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​E hani konu başlığı hani motor:cool:Motor var dediler geldik baktık yokmuş niyet e bizde gidelim bari:aytuğ

Yok be abi niyet şuanlık motorda ancak motor alırsak karda-kışta ne yapacaz onu düşünüyorum bide motor normal trafikte çok tehlike yaratıyo mu deneyimlerini anlatırsan fikir vermiş olursun :eyv