Arabadan Sigara kokusunu nasıl yok ederim?

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel fiyat yapılan işlemleri paylasırsan memlun kalırsın inş.

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe, iyi olabilir ama ben ölmüş olurum herhalde kahve kokusundan içinde :)

Ben aldım şimdi burak, yarın akşam 7'ye de randevu aldım. yarına kadar daha çekeyim kokuyu, artık yarın kurtulurum :)

Neden? Kahve kokusudamı rahatsız ediyor astımdan dolayı :(

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kosla oxi action bahar kokulu alınır iyice kopurtup güzel bı sünger ve çift kova tekniğiyle tavandan başlayıp taban halılarından çıkılır. Mis gibi bir koku ve pırıl pırıl görüntünün keyfi sürülür....

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisi işi profesyonellere bırakmak tamam maliyetli ama astım bende de mevcut, ikinci aldığım her aracı ziebartta dezenfekte ettirirdim. Bu sıfır olduğu için gerek kalmadı, eğer solunum yolları rahatsızlığınız varsa aldığınız uygulama yerinde bir karar. ;)

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bence ankaraya gel semih garajında tertemiz yapar arabanı :D

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonaxta marketlerde satılan kampanya etiketli ürünlerden alınca ozonla dezenfektasyonu 29 a yapıyorlar

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abı yapılan ıslemı detaylı anlatırsan bızde aydınlanmıs oluruz bende arabaya bınınce artık tıksınıyorum ama gene ıcıyorum:D

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi hiç üşenme sök komple arabayı tavan ve taban halısını çıkart köpükle deterjanı bas bide inceden süngerle. koltuklarıda halı yıkama makinası ile yıka inan kendin daha iyi sonuç alıcaksın...

bide kapı döşemeleri ile torpido kısmı içinde ilaç al 2 numara boya fırçası ile gir detayına..
1 gününü ayırman lazım ama...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kokuyu gidermek için özellikle tavana sinen ve sararan yerler için ne yapmam lazım?
Abi aracın içini komple temizlersen koku bayağı gider ama sonaxta ozonla dezenfeksiyon yapıyolar,araçtaki bütün kokuları hepsini yok ediyo garanti ederim

Zaten almışsın abi ozonla dezenfeksiyon olsun araç içinde koku kalmıyo:D merak etme aracı ilk aldığımda sonaxta boya koruma yaptığımda bana hediye etmişlerdi araç içinde hiç bir koku kalmıyo:D

Son düzenleme: