Arabadan Sigara kokusunu nasıl yok ederim?

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel fiyat yapılan işlemleri paylasırsan memlun kalırsın inş.

abı yapılan ıslemı detaylı anlatırsan bızde aydınlanmıs oluruz bende arabaya bınınce artık tıksınıyorum ama gene ıcıyorum:D

açıklama şu şekilde yazmışlar.. benim için yeterli oldu :)

Aracınız Nefes Alsın!

Ozon Nedir, Neden Tercih Edilir?

Üç oksijen (O3) atomundan oluşan bir kimyasal moleküldür.

Ozon kullanılarak yapılan dezenfeksiyon hem insan dostu hem de çevre dostu olduğu için tercih edilmektedir.

Ozon Ne İşe Yarar?

Ozon en güçlü dezenfektanlardan biridir.

Otomobil içindeki bakteriler, mikroplar ve mikro organizmalar ile kötü kokular %99 oranında yok edilir.

Otomobilinizdeki bakteri, virüs, mantar gibi canlı mikroorganizmalara yapışarak, onların hücre duvarlarını parçalar ve yok eder.

Ozonun dezenfekte gücü klordan 7 kat fazladır.

Avantajları Nelerdir?

Sadece hava, elektrik ve su tükettiği için, insan vücuduna zarar verebilecek zehirli artık bırakmaz ve zararlı madde üretmez.

Uygulama yapılan alanı komple dezenfekte eder.

Ozonun Yok Ettiği Kokular

Sigara, Alkol

Boya, Hayvan, Kömür

Medikal, Yangın, Halı, Lağım, Küf

Yemek, Yanık Yemek, Soğan, Sarımsak

Çöp, Yağ, Et, Tavuk, Balık vb. kokularda etkilidir.

Altunizade Otomotiv Hakkında

Sonax Altunizade müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma politikasıyla beraber güler yüzlü hizmetiyle müşteri odaklı çalışmayı en iyi şekilde yürütmektedir.

İnovasyonun gerekliliğinin farkında olarak hizmetlerini her geçen gün daha da ileriye taşımak için var gücüyle çalışmaktadır. Profesyonel ekibi ve güler yüzlü hizmetiyle en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaktadır.

Neden? Kahve kokusudamı rahatsız ediyor astımdan dolayı :(

Malesef ağır ve sert kokularda rahatsızlık veriyor.

Kosla oxi action bahar kokulu alınır iyice kopurtup güzel bı sünger ve çift kova tekniğiyle tavandan başlayıp taban halılarından çıkılır. Mis gibi bir koku ve pırıl pırıl görüntünün keyfi sürülür....

Vaktim yok be Murat..

En iyisi işi profesyonellere bırakmak tamam maliyetli ama astım bende de mevcut, ikinci aldığım her aracı ziebartta dezenfekte ettirirdim. Bu sıfır olduğu için gerek kalmadı, eğer solunum yolları rahatsızlığınız varsa aldığınız uygulama yerinde bir karar. ;)

evet bence de :)

Abi bence ankaraya gel semih garajında tertemiz yapar arabanı :D

Ankara'ya? :) şakacı seniii :)

abi hiç üşenme sök komple arabayı tavan ve taban halısını çıkart köpükle deterjanı bas bide inceden süngerle. koltuklarıda halı yıkama makinası ile yıka inan kendin daha iyi sonuç alıcaksın...

bide kapı döşemeleri ile torpido kısmı içinde ilaç al 2 numara boya fırçası ile gir detayına..
1 gününü ayırman lazım ama...

Şu sıralar yağmur çamur hak getire, zaten pek zamanımda olmaz bu kadarını yapmaya, kapalı bir alanımda olmayınca zaten zor .

Abi aracın içini komple temizlersen koku bayağı gider ama sonaxta ozonla dezenfeksiyon yapıyolar,araçtaki bütün kokuları hepsini yok ediyo garanti ederim

Zaten almışsın abi ozonla dezenfeksiyon olsun araç içinde koku kalmıyo:D merak etme aracı ilk aldığımda sonaxta boya koruma yaptığımda bana hediye etmişlerdi araç içinde hiç bir koku kalmıyo:D

Evet herkes çok iyi dedi, koku tamamen gidiyormuş. zaten bende onu istiyırdum iyi denk geldi valla :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun altunizade sonax a gittim ozonla dezenfeksiyonu yaptırdım gerçekten arabanın kokusu değişti bir ferahlıh geldi içeri:)

bide iç-dış yıkadılar..adamlar gerçekten profesyonel çalışıyorlar..diğer yıkamacılardaki gibi şurası kaldı orayıda alın falan diye hiçbişey demeye gerek yok,yıkadıktan sonra hava tutacakmısınız demeye gerek yok:)

evim yakın olsa devamlı oraya giderim valla:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun altunizade sonax a gittim ozonla dezenfeksiyonu yaptırdım gerçekten arabanın kokusu değişti bir ferahlıh geldi içeri:)

bide iç-dış yıkadılar..adamlar gerçekten profesyonel çalışıyorlar..diğer yıkamacılardaki gibi şurası kaldı orayıda alın falan diye hiçbişey demeye gerek yok,yıkadıktan sonra hava tutacakmısınız demeye gerek yok:)

Temizlik imandandır...:eyv
Sonax kampanya yapınca tün bayiilerinde yapıyordu eskiden Bostancı sonaxta yok mu bu kampanya...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orda yoktu galiba abi semt fırsatından aldım kuponu:)

baya ucuza geldi..şimdi takipteyim bakalım başka ucuz bişi olursa salça olucam:)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temizlik imandandır...:eyv
Sonax kampanya yapınca tün bayiilerinde yapıyordu eskiden Bostancı sonaxta yok mu bu kampanya...

Sadece Altunizade de vardı Emmi. sonax kampanyası değildi, Altunizade oto nun kampanyasıydı. sonax bayisi olduğu için sonax ta yaptırmış olduk :)

Evet, bende dün akşam gittim ve temizlettim arabayı. koku moku kalmadı çok şükür :)

daschund

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi temizlettiğine göre arabanın fotograflarını paylaşırsın artık

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet, bende dün akşam gittim ve temizlettim arabayı. koku moku kalmadı çok şükür :)

İyi bakalım hayırlı olsun.

Demekki bayağı işe yarıyormuşş