Arabamı gören beğenip soruyor

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle aracim olmadı :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkine kağıt bırakan oldu ama deneyen olmadı abim :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide satıp son model bişey alsaydık daha iyi olacak ama bakalım şimdilik seviyorum keratayı tek sıkıntı eski model olması ve ben herşeyini yaptırmak durumunda kaldım ve de kalıyorum ama renoya mail atsak bunun yeni modelini yapsa europam yeni model olsa başka bişey istemem

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız symbol 2 den daha iyi en son kasayı kullanmadım bilemem ama 2012 symbol olacağına 99 r19 aracım olsun daha iyi 2 sene olacak sadece 7 sene yattığı için 3000 civarı harcadım 2 senedir periyodik bakımdan başka masraf çıkmadı gelde bu aracı sat adama deli derler. ..

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizi takip ediyorumda 16 ya falan geldi aracınız biraz üçkağıtçı birisinden almışsınız aracı yoksa düzgün kullanımla uzun süre sorun çıkartmaz şuanki araçlar 2000 öncesi renault , toyota, honda, Hyundai araçlar çok sağlamdır şimdi bozmuşlar maliyet düşecek diye nerdeyse araçtan motoru çıkartacaklar symbol 1.2 tam facia aklı olan sollamaya çıkmaz aracınız çok iyi eğer üstüne 20000 koyup temizinden megane 3 laguna toyota corolla avensis honda civic almayacaksanız zararlı çıkarsınız verdiğiniz para için dövünüp durursunuz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız symbol 2 den daha iyi en son kasayı kullanmadım bilemem ama 2012 symbol olacağına 99 r19 aracım olsun daha iyi 2 sene olacak sadece 7 sene yattığı için 3000 civarı harcadım 2 senedir periyodik bakımdan başka masraf çıkmadı gelde bu aracı sat adama deli derler. ..
Ya iyide güzel kardeşim doğru diyosun ama şöyle sıkıntı çıkacak diye korkuyorum hep
İstanbul trafiği son zamanlarda malum daha da fazlalaştı bizim arabada hararet yapar diye ödüm patlıyor
İkincisi bende yeni aldım geçmişini bilmediğim için baya masraf ettim bende halada çıkaacak diye korkar oldum
En son debriyaj telini değiştirdim şimdide 3 vitese devir aşmayınca gacırt diye ses yapıyor ama parçasıda pek bulunmuyor taban lambası kapağı alacaktım bulmak için yok hiç bir yerde reno destek verse tamam ve çok yakışıklı tipli bakımlı olunca dediğin gibi cliolara değişmem ama işte bakalım şimdilik satmıyorum zaten o kadar harcama yaptık başkası sefasını sürmesin biraz bineyim demi ama stopların led olması dahada güzel yaptı

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptığınız masraflar bir kerelik ustalık iyiyse en az 5 sene masrafsız binersiniz zaten araç komple yenilendi takip ettiğim kadarıyla biraz şansınız yokmuş ilk arabanız oyuzden dikkat etmemişsiniz alırken ..çıkma yedek parça için pert araç çöplüklerinde istemediğiniz kadar bulabilirsiniz örnwk verwyim dörtlü flaşör, sağ sol cam açma düğmeleri, benzin kapağı çıkma ama çizik dahi yok toplam 10 tl ..sadece cam fitillerini temizinden bulamadım yoksa oda var parça sıkıntısı gerçekten yok ..

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptığınız masraflar bir kerelik ustalık iyiyse en az 5 sene masrafsız binersiniz zaten araç komple yenilendi takip ettiğim kadarıyla biraz şansınız yokmuş ilk arabanız oyuzden dikkat etmemişsiniz alırken ..çıkma yedek parça için pert araç çöplüklerinde istemediğiniz kadar bulabilirsiniz örnwk verwyim dörtlü flaşör, sağ sol cam açma düğmeleri, benzin kapağı çıkma ama çizik dahi yok toplam 10 tl ..sadece cam fitillerini temizinden bulamadım yoksa oda var parça sıkıntısı gerçekten yok ..
Kardeşim nerdeki çıkmacılar bunlar istanbuldamıydın dediğin doğru iyi takip etmişsin pahalıya geldi ama evet sayende satmam çıkmacı bulursam parça benzin kapağı pleksan takmışlar geçen kötü orjinalını kırdılar

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca kesinlikle sanayiye uğramayın bile ben 6 yıldır kendi araçlarımı kullandım yani bakımlarıyla ilgilenirim her zaman kullandığım aracın özel servisine giderim hiçte pişman olmadım şimdiye kadar..şimdi yeni araç alsanız eminim ki masraflı olacak kimse dürüst değil bir ara satma düşüncem oldu aracım tamamen orjinal millet oyle olmuki 15 yaşında arabada boya değişen sorarlar fiyat kırmak için bir tane uyanık aracıma taksi çıkması bile dedi takas etmek istedi kendi aracı taksi çıkmasıymış orjinal diye yutturacaktı baktım elimdeki gerçekten sorunsuz model yükseltmektende vazgeçtim aracınızı sorun çıkartmaya yakın satın zarar etmeyin piyasanın afedersiniz ama kazıklanmaya ihtiyacı var..

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin kapağı bende yan sanayi almıştım 15 tl belki inanmazsınız ama kapağı taktım 8 numara anahtar uyuyor bu arada herneyse benzin almaya gittim tek dokunuşla elimde kaldı..şimdi orjinalini takcam uygun zamanda