Arabamı gören beğenip soruyor

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maltepe fındıklı da bir tane parçacı buldum fiyatlarında pazarlıkta var hidrolik pompa 150 tl dedi orjinal olmazsa bozuk çıkarsa değiştiriyorlar sontadan sorunum pompa değil diye almamıştım ufak bişeymiş

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide satıp son model bişey alsaydık daha iyi olacak ama bakalım şimdilik seviyorum keratayı tek sıkıntı eski model olması ve ben herşeyini yaptırmak durumunda kaldım ve de kalıyorum ama renoya mail atsak bunun yeni modelini yapsa europam yeni model olsa başka bişey istemem

Abi tek sikintisi eski olmasi olsun abim tas gibi araba masallahi var abim bende eskiaraclari daha cok seviyorum :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Allah gönlüne göre versin öncelikle,bencede çok iyi bir teklif yada çok akıllıca bir üst model yenilemesi gündemde değilse kesinlikle satma derim.Sonra pişman oluyorsun ve iş işten geçmiş oluyor.Verdiğin o kadar emeklede bir başkasının zevkine yapılmış oluyor:)Doğru bazı parçalarımız artık zor bulunuyor vs vs çıkmacısıydı,yan sanayisiydi yada bazı bayilerde sürpriz bir şekilde bulunuyor sonuçta ve kolayda parça istemiyorlar zaten......

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maltepe fındıklı da bir tane parçacı buldum fiyatlarında pazarlıkta var hidrolik pompa 150 tl dedi orjinal olmazsa bozuk çıkarsa değiştiriyorlar sontadan sorunum pompa değil diye almamıştım ufak bişeymiş
Ya işte bende çok masraf çıktı radyatörden tut ön maşalara amatisör bilyalarına tekerlere farlar a pistonlara keçelere yağı suyu trigeri park sensörü ledleri direksiyon deri kılıfı tüpü jant kapağı akü alarmı anahtarı kilitleri debriyaj teli rot balansı bijonları filtreleri pastası cilası boyası sisleri derken baya şeyi değişmiş iyi olacak değişmesi gereken herşey değişmiş nerdeyse daha aklıma gelmeyen ne var bilmiyorum 😀 baya masraf yapmışım başkasının iyisinden kendi kötün çok daha iyi misali baktım arabama ama işte tuzlu olmuş baya aklıma gelmeyen vardır daha inan

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R19 araçların işçiliği megane 2 nin authentic modelinden daha iyi tabiki ellenmemiş bir r 19 için söylüyorum periyodik bakımı 110 tl yağ filtreler buji buji kabloları fren ayarı far ayarı ıvır zıvır dahil ilk başta tereddüt etmiştim mpdel yılı için 2010 civarı symbol alacaktım ikisinide kullandım r19 genişlik yol tutuş çekiş masrafsızlık vergi vs her türlü öndeydi 2 senem olacak nazar değmesinne sollamada ne hararette beni pişman etmedi tabi bunda benim kullanmam sanayiye girmemem bakımını aksatmamam aklıma geldikçe yıkamam sürekli elimden geldiğince mekaniğini kontrol etmem de iyi bakmamda etken

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım parça falan lazım olunca buraya yaz ben her gün işe gidip gelirken parçacıya yakından geçiyorum sorarımve bir kaç yere sormadan tamir, parça değişimi yapmaktan sakın pişman olmazsın iyiki bu araba dersin..

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R19 araçların işçiliği megane 2 nin authentic modelinden daha iyi tabiki ellenmemiş bir r 19 için söylüyorum periyodik bakımı 110 tl yağ filtreler buji buji kabloları fren ayarı far ayarı ıvır zıvır dahil ilk başta tereddüt etmiştim mpdel yılı için 2010 civarı symbol alacaktım ikisinide kullandım r19 genişlik yol tutuş çekiş masrafsızlık vergi vs her türlü öndeydi 2 senem olacak nazar değmesinne sollamada ne hararette beni pişman etmedi tabi bunda benim kullanmam sanayiye girmemem bakımını aksatmamam aklıma geldikçe yıkamam sürekli elimden geldiğince mekaniğini kontrol etmem de iyi bakmamda etken
Güle güle bin nazar değmesin kardeşim benim masraflar nasıl ha birde amatisör tanlası değişti yeniledim onuda oynuyordu

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım parça falan lazım olunca buraya yaz ben her gün işe gidip gelirken parçacıya yakından geçiyorum sorarımve bir kaç yere sormadan tamir, parça değişimi yapmaktan sakın pişman olmazsın iyiki bu araba dersin..
Özelden bana no yazda kaydedeyim seni lazım olacaksın bana kardeşim sen ledleri de yaparsın sen takalım sislere led hı cree led var takamadık biz 😀😀😀😀ikincisi gelirse biri sana hediyem olacak satmaktan vazgeçtim bekliyorum ne zaman gelir arabayı çok sevmişsin sen

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız binelim hepimiz her gün onlarca kaza atlatıyorum bir anlık hatada aracın çektiği çile başka bizim işimiz gücümüz kalır cebimiz zarar görür herkes dikkat etsin kurallara uyalım kimse zarar görmez ..

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gergi demiri de çalındı onuda orjinal taktım 😀