Araç çalışırken anahtarla kapıları kilitleme

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saçma olucak ama benim aracımda eller serbest var araç çalıştırma ve kapı kilitleme ben güvenmediğimden hep kapıları kapı kolu üzerindeki siyah tuşa basarak kapatarım açarken kullandığımız tuş kapatmayada yarıyor kapı kolunu bir kere çekme adetim vardırda oyuzden öyle kullanıyorum araç motoru çalışırken o tuşa bastığımda kapıları kitliyor ve motor çalışmaya devam ediyor benim araçta ağustos 2016 da aldık
evet bak ben öyle denemedim. birde öyle deneyelim bakalım ne olacak

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Clio 4 Joy araçta şimdi denedim, araç çalışır vaziyetteyken kapıları kilitlemiyor, kumandaya tepki vermiyor...

HÜSEYİNYILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın galiba demekki önceden arızalıymış şimdi düzelmiş kaç yere gittim bulamadım çünkü

HÜSEYİNYILDIRIM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim
Sağolun varolun

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracım Captur. Her zamanki gibi bol gürültülü şekilde müzik ile birlikte aracı park ettim.Eller serbest kullanıyorum aktif olarak ve araçtan indim . Ayna katlama modülüde olduğundan araçtan inip uzaklaşınca araç kitleniyor ve aynalarda katlanıyor.Biraz uzaklaştım arkamı döndüm aynalar katlanmamış .Allahtan fazla uzaklaşmadım gittim baktım aracı çalışır vaziyette bırakmışım :) .

Şöyle bir durumda var siz aracı o şekilde bırakıp gittiniz ve araç kitlenmedi birisi geldi aracı aldı gitti Allah göstermesin. Stop edene kadar aracı kullanabilir.

Aynısı 5-6 ay önce başıma geldi, eller serbest kullanıyorum ben de, kartı hiç çıkarmam cebimden. Kardeşimi okula bırakmak için gittim, aracı park ettim müzik sesi, geç kaldım kalıcam stresi derken stop tuşuna basmadan inmişim araçtan, yarım saat falan öyle park halinde kaldı, etraf curcuna yeri gibi birisi aracı alıp gitse farketmem. Araç 0.9 TCe rölantide motor seside çıkmıyor neredeyse, kaputun önünden geçmezsen aracın çalıştığını anlayamıyorsun. Döndüm geldim aracın yanına bir baktım araç çalışıyor, derin bir oh çektim devam ettim. Bu da böyle bir anımdır.:)

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede oldu 1 yasındaki arabanın bagaj kilidi bozuldu. bagaj kilidi garantiden değişti duzeldi.