Araç güneşte çalışmıyor

mericlevent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selenoid valfi turbo olan araçlarda varmiş.
Benzin pompasi çalişiyor.
Map sensörü bakildi sorun yok.
Immobilizer problem yok.

mericlevent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabadan LPG sokturdum. Şu an araç ABS ışık yakıyor. Onu sondürüyor. El freni yakıyor. Yolda giderken gaz kesiyor. Sonra düzeliyor. Daha da reno alırsam

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arabadan LPG sokturdum. Şu an araç ABS ışık yakıyor. Onu sondürüyor. El freni yakıyor. Yolda giderken gaz kesiyor. Sonra düzeliyor. Daha da reno alırsam
Her markada olabilecek arızalar bunlar. İnsan faktörü varsa hata olma olasılığı vardır. Bir arkadaş Megane bölümünde yazmıştı aracı yolda giderken gaz kesiyordu sorun fren müşüründe çıkmış araç fren yapıyor algılayıp gazı kesiyordu

mericlevent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güneşte çalışmayan araba mı olur . Güneş yağı mı süreceğini. Marmara bölgesinde bütün sanayici çırağı dan ustasına güneş yağı sur diye espri yapıyor. Gitmediğim reno servisi kalmadı.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Güneşte çalışmayan araba mı olur . Güneş yağı mı süreceğini. Marmara bölgesinde bütün sanayici çırağı dan ustasına güneş yağı sur diye espri yapıyor. Gitmediğim reno servisi kalmadı.
Aracım güneşte çalışmıyor yazdım Google amca bunu ve benzeri vag gurubu çoğunlukda bir sürü konu buldu yani olay Renault a özgü değil sanayi deki cahil ustalarda anca laf yapar . http://www.vwgolfturkiye.com/forum/...1-saat-kalan-aracım-çalışmıyor-lütfen-yardım/

huseyinalik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu eski biliyorum ama bilgi olsun diye yazıyorum. (Paylaşmak Güzeldir):)

bende 93 efsane toyota vardı onda da aynı arıza vardı distribütör bitmişti, ateşleme sistemini kontrol etmek gerekir. ditribütör değiştirdim sorun çözüldü.