araç içi ledler

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arıza lambası değilde sol ve sağ tarafta kapı açıldığında çikan araba resmi ve açık kapının kırmızı renkle gösterilmesini kast ediyorum.Yani kapı kapalıyken yanıyorsa sorun başka bir yere gidecek çünkü.

ekran normal şekilde araç resmi çalışıyor..kapı açılınca yada bagaj resmi doğru şekilde gözüküyor kapı kanıncada ekranda yok oluyor. arka kapı ledleri çalışıyor..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
ekran normal şekilde araç resmi çalışıyor..kapı açılınca yada bagaj resmi doğru şekilde gözüküyor kapı kanıncada ekranda yok oluyor. arka kapı ledleri çalışıyor..

Tüm yollar UCH beynine gidiyor.Öncesinde her iki kutup başını da 5-10 dakika kadar söküp denemenizi tavsiye ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İnternet te 800 tl civarı çünkü
Icon aynı parça numarası ve özellikte bulursanız olur.Ama yine de serviste aracınıza ait şasi numarasının UCH beynine kayıt edilmesi gerekebilir.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Icon aynı parça numarası ve özellikte bulursanız olur.Ama yine de serviste aracınıza ait şasi numarasının UCH beynine kayıt edilmesi gerekebilir.

tşk bu şekilde kullancağım anlaşılan

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rica ederim.Akü kutup başı olayını mutlaka deneyin.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın deneyeceğim... bilgi veririm size. tşk

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın deneyeceğim... bilgi veririm size. tşk

bu kadar sacma bir araç görmedim yazılım hatası diyor genel merkez ozaman benim sucum ne diyorum?
radyo ve radyo beyni arızalı bu kadar basit mi benim bozmak imkansız yazılımsa ama hatalarını bence kabul etmiyorlar. yazılımsal hata ise kendi hataları 1 ay önce yeni yazılım yüklendi 7 bence sebep bu.. ama malesef kabul etmiyorlar

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aman siz siz olun tavan aydınlatma düğmesine basarken dikkatli olun...