araç içi ledler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bu kadar sacma bir araç görmedim yazılım hatası diyor genel merkez ozaman benim sucum ne diyorum?
radyo ve radyo beyni arızalı bu kadar basit mi benim bozmak imkansız yazılımsa ama hatalarını bence kabul etmiyorlar. yazılımsal hata ise kendi hataları 1 ay önce yeni yazılım yüklendi 7 bence sebep bu.. ama malesef kabul etmiyorlar
Yazılım hatası değildir.Dediğiniz gibi yazılımı yükleyen de onlar.Bu işlemin de bir garantisi olmalı.Siz akü kutup başı olayını denediniz mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Var mı bir gelişme Alkan Bey?

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Var mı bir gelişme Alkan Bey?

maalesef bir gelişme yok arayan soran da yok..
merak ettiğim birşey var bugün farkettim göğüsteki ve tavandaki ambiyas ışıkları artık yanmıyor.. ama modları değiştiren düğmenin etragındaki renkler değişiyor ekrandan değiştirdir dediğim zaman değişiyor yada kapatınca kapanıyor ozaman radyo beyninde farklı yerdwn mi komut alıyorlar yoksa başka bir problemmi var.. tavan lambasıda arka kapılar çalışıyor öndekiler malesef radyo beynininde ekranla beraber değişmesi çok saçma bence ama neyse. gizli özelliklerde acıkto hepsi yok olmuş servise gittiğimde demekki servis hepsini iptal yada reset attı..
tamir olayına bakıyorum eğer gerçekten arızalıhsa haleda inanmıyorum ama bakıcaz bu şekilde kullanıyorum şimdilik çokta önemli değil aslında.
bir gelişme olursa buraya yazarım teşekkürler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bagaj lambasının soketini sökerek akü kutup başlarını sökmeyi denemediyseniz mutlaka deneyin.Bir yerdeki kısa devre bu probleme neden oluyor bence.Siz Kocaeli' deydiniz değil mi?Servis çözemeye yanaşmaz ise ben yardımcı olmaya çalışırım.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet değirmenderedeyim.. izmit sanayideyim..

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet değirmenderedeyim.. izmit sanayideyim..

Servis ile alakalı yardımcı olabilirim.Befe abimizin bana anlattığı sıkıntılı araç sizin galiba.Benim işyerim kotko toptancılar sitesinde.

Kuruçeşme ernaz ile görüşüp size yardımcı olmaya çalışalım.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis ile alakalı yardımcı olabilirim.Befe abimizin bana anlattığı sıkıntılı araç sizin galiba.Benim işyerim kotko toptancılar sitesinde.

Kuruçeşme ernaz ile görüşüp size yardımcı olmaya çalışalım.

görüşmek isterim hepinizle..

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün servisten aradılar araçı istediler. 2-3 günlüğüne araştıracaklarmış. servis ile genel merkez anlaşamıyor nedense araçın iç ışıkları servis rlink kumanda ediyor diyor genel merkez kapılar bağlı rlink ile alakası yok diyor. benim ön tavan ışıkları ., ambiyas(ambiyans arızalı olsa bence modları değiştiren düğmenin etrafındada yanmaz yada kapanmaz) ve arka bagaj için arac servise girecek.servisinde kafası karıştı bence. hergün aradım tam 10 gün boyunca genel merkezi yazılımsal diyorlardı şimdi yazılımdan değil diyorlar ne yaptıklarını onlarda bilmiyor hep beraber göreceğiz.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gittim sorun bendeymiş.....
eğer aracınınız garantisi yoksa renault arkasında durmayan firma siz siz olun garantisi bitince satın yoksa benim yaşadıklarımı yaşarsınız...