Araç Konusunda TECRÜBESİZ Olan Arkadaşlar için Rehber Oluşturma !!

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bir başlık olmuş içeriği güncelllenmeli bence.

muhteremcati

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya koruma yaptirmanin ortalama maliyeti ne kadardir ne siklikla yapılmalıdır arac clio 1.2 joy 16v 75bg alev kirmizi renk batman da kullanilacak arac yazin 40-50 derece yaptirmazsam ne olur?

emuzi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her türlü flash uyumlu benim bildiğim çünkü bende ilk çıkan 1 gb kingston flash bellek bile çalıştı. klasör de filan gayet rahat okuyup açtı. flashı takıp medyaya girdiğinizde müziklerinizin formatıda .mp3 olmalı , usb bt vb. bir menü var üst sol da ordan çıkar.

Selamlar,
Geçen hafta aracı teslim aldım ve usb üzerine testler yaptım biraz. Ntfs ve exfat formatlarındaki usbleri okuyamadı ancak usb yi fat32 şeklinde biçimlendirince sorunsuzca çalıştırdı. Müziklerin klasör içerisinde veya dışarısında olması fark etmiyor.Ek olarak avi,flac gibi formatları açamıyor müzik uzantısının mp3 olması gerekiyor.

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar,
clio4 yan dikiz aynalarının altında siyah bir düğme gibi bir şey mevcut, ne işe yaradığını bilen var mı acaba?

sonerdogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar,
clio4 yan dikiz aynalarının altında siyah bir düğme gibi bir şey mevcut, ne işe yaradığını bilen var mı acaba?

onlar daha sonra sensor takabilmek için ;)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar,
Dış sıcaklık sensörü sanırım.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

symbol2011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi akşamlar Aracımda yeni farkettiğim bişeyi paylaşmak istiyorum. Bugün araç rolantideyken debriyaja ayağım basılıyken aynı anda gaza yüklendim ancak 3000 devirden yukarı çıkmadı. ama debriyajdan ayağımı çekip direk gaza basınca üst devirlere çıkıyor. (Ama bu dediğim araç durduğu yerde böyle.)