Aracım çekişten düştüü :(

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki çok bi fiyat isterlermi subap sente ayarı veya ekzantirik düzeltmeye falan ondan bilgin varmı fazla para bayılmayalım :)

bak güzel kardeşim sen şimdi tekrardan başka ustaya gidersen o triger sistemini tekrardan sökecek bir daha hiç düzen tutmayacak sıkıntısını yaşarsın sen bi yetkili servise git bilgisayardan arızanı kontrol ettir bi teste çıkar arıza tespiti yaptır gene yaptırmıcaksan dışarda yaptıracaksan gene yapptır ama en azından arızanı öğrenmiş olursun.. bu benim fikrim...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis bir arızayı bulsun sonra çık gel başka ustaya yaptır.

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler bu hafta içinde servise gidecem sonucu bildiririm sizlere :soru

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki çok bi fiyat isterlermi subap sente ayarı veya ekzantirik düzeltmeye falan ondan bilgin varmı fazla para bayılmayalım :)

Sente ayarı demek o bölgenin tamamen sökülmesine yakın birşey ustalık ne kadar verdin?

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sente ayarı demek o bölgenin tamamen sökülmesine yakın birşey ustalık ne kadar verdin?
daha sente sibop ayarı yaptırmadım sankodaki suat otonun açık adresini verebilirmisin hangi blok ta servisten sonra oraya giderim olmazsa sanko yakın bana

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece gitmen lazım güvenlik görevlisi tarif eder suat otoya geldim dersen adresini hatırlamıyorum shell benzinlik krsısındaki kapıdan gir dim direk git sanayinin duvarına kadar git duvara gelince sağ dön gene duvara kadar git sağ dön hemen solunda kalacak

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
triger kayışını yazın r19 aracımda 80 değiştirmiştim. Subap ayarınıda yeni yaptırdım 40 tl

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri: