Aracım çekişten düştüü :(

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim araçlarda subap otomatik ayarlanıyor bildiğim kadarıyla eski tip 8v motorlarda subap ayarı yapılıyor

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takarken sente ayarını kaçırmışlar, Timer'ı yapamamıştır usta. Yakıtın arttımı ?

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün sanayideydim sizin konu geldi aklıma cok sevdigim ve güvendigim ustaya sordum sente atlatmıştır usta onu dedi direk bir an önce gidin servise yada iyi bir ustaya :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takarken sente ayarını kaçırmışlar, Timer'ı yapamamıştır usta. Yakıtın arttımı ?
evet araç çekişten düştü haliyle daha yüksek devirlere çıkıyorum bayılma olmasın diye yatıtımda arttı sente ayarımıdır arıza acaba müsayit olsam servise gidecem ama bakalım artık

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün sanayideydim sizin konu geldi aklıma cok sevdigim ve güvendigim ustaya sordum sente atlatmıştır usta onu dedi direk bir an önce gidin servise yada iyi bir ustaya :)
hocam ben senin ustanın ellerinden öpiyim o ustayla tanıştır beni sanayiye gidiyorum hiç bir motorcuya güvenemiyorum birinin bana motorcu tavsiye etmesi lazım teşekkürler ilgilendigin için :)

dunkleosteus

Bilgi Girilmemiş
subap ayarı yok abi o motorda.
onun gerilmesi ayarı var abi.
bir de eksantrik dişlisi mi ne deniyor, onu kontrol ettir. segmant atmiş mı diye.
50 tl den fazla verme.
sokmesine gerek yok, gerilmesini ayarlar yapamadıysa.