faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımın üzerinde beyaz beyaz benekler oluşuyorr ve çıkmıyorlarda. Aracımı dry car diye bi yer var trabzonda orda yıkatıyorum çok süper yıkıyorlar tavsiye ederim. Bi kaç haftadır petrol ofisindeki yıkama kısmında kendim yıkadım snra farkettimki aracın üzerinde lekeler kalıyor ne kadar su tutsamda çıkmıyor. Herzamn gittğim yıkamacıda temizledi hafifden kaldı izler deterjan izi gibi. Nasıl çıkartabilirim o izleri ??

Aracım metalic siyah renk. Hesapda boya koruma ve cila yaptırmıştım arabaya. 1 sene önce

Moderatörün son düzenlenenleri:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yıkamacılarda köpük sıktırıyormusun arabana...?

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Hangi petrol ofisinde yıkatıyorsunuz beşirlidekin de mi?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha detaylı bilgi verirmisiniz yukarıda sorular sorulmus aracınız ne renk? mesela köpük sıktırıyormusunuz? hangi benzinlik? vs vs... pasta cila yaptırdınız mı? boya koruma yaptırdınızmı? vs vs ????

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde plastik aksamların başına gelmişti. benzinlikteki köpüklerden oluyor. 3-5 kere şampuansız yıkayınca gitti o lekeler.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
petrol istasyonlarında yıkadıktan sonra araç üzerinde kireç lekeleri çok fazla oluştu bizde. hala geçirmeye çalışıyorum geçmiyor. araç koyu renkse daha belirgin olabilir.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O lekeler genelde artezyen suyuyla yıkanınca oluyor yada iyi kurulamayınca.Aracınızı ne şekilde yıkarsanız yıkayın iyice kurulamanız gerek

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O lekeler genelde artezyen suyuyla yıkanınca oluyor yada iyi kurulamayınca.Aracınızı ne şekilde yıkarsanız yıkayın iyice kurulamanız gerek

Eskiden iyi kurulamıyodum lekeler kalıyodu. Şimdi silecekle bütün suyu attıktan sonra kuruluyorum güzelcene.

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yıkamacılarda köpük sıktırıyormusun arabana...?

Evet kendim yıkayyacağım zaman köpük sıkıyorum. Aracın sadece iç kısımlarını duruluyorum dışına dokunmuyorm