faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi petrol ofisinde yıkatıyorsunuz beşirlidekin de mi?

Nereyi boş bulursam arkadaşım :) . bazen beşirlideki petrol ofisi bazen de havaalanındakı opetde yada onun karşısında. Kendi kendime yıkıyorum. Ordaki adamlara teslim etsem fırça vurmaya çalışıyorlar çok tarrtıştım o yüzden

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Ben de hep petrolde yıkatırım ama karşılaşmadım hiç böyle bi problemle iyi durulamak şart aracı tabi üstüne ii bir kurulama :)

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sirke ile silin lekeli yerleri. Kireç lekelerini çıkarır kesin. boyaya birşey yapmaz korkmayın.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu akşam deniyceğim dediğini arkadaşım tavsiyen için tşkederim.. Heralde 2-3 şişe sirke harcarım arabya =)

Hayır hayır Sulandır sonra microfiber bez ile sil yavaş yavaş. 1 e 4 veya 1 e 5 Oranıında sulandırabilkirsiniz.
Kireç ve benzeri kalıntıları çıkartır.
Devamına cila atman tavsiyedir.

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır hayır Sulandır sonra microfiber bez ile sil yavaş yavaş. 1 e 4 veya 1 e 5 Oranıında sulandırabilkirsiniz.
Kireç ve benzeri kalıntıları çıkartır.
Devamına cila atman tavsiyedir.

Anladım sankiii arkadaşım o zman dedğin gibi yaparım bakalım ne olur. 4-5 TL ye aldığım mikrofiber bezler var iş görür heralde onlar

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Evet sirke boyaya zarar vermiyor reçine benzeri şeyleri de zarar vermeden sirkeyle çıkartabilirsiniz bizzat ben de denedim :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel de bu problem petrol istasyonlarında kullanılan kimyasal neyi belirsiz köpük ile kuyu suyu ile karıştığında kimyasal tepki vermesinden meydana geliyor bu durumu önlemenin en kolay yolu aracı bilmediğiniz ve güvenmediğiniz yerlerde yıkatmamak mümkünse pis bırakıp cepteki 20 TL ye kıymaktır

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Genel de bu problem petrol istasyonlarında kullanılan kimyasal neyi belirsiz köpük ile kuyu suyu ile karıştığında kimyasal tepki vermesinden meydana geliyor bu durumu önlemenin en kolay yolu aracı bilmediğiniz ve güvenmediğiniz yerlerde yıkatmamak mümkünse pis bırakıp cepteki 20 TL ye kıymaktır
20 TL ye kıyın ve ertesi gün bütün kaportada kuş moklarını görün...kıhkıh