SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bulabilirsiniz, benim aracımda da bu sıkıntı vardı, teyp göstergesinin sıkıntısı nedir ? hiç mi göstermiyor?

dış sıcaklık neredeyse hiç görünmüyor, saat ise doğru ilerlemesine rağmen silik karakterlerle görünüyor hocam. arkaplan ışığı yanıyor sorun yok, orijinal teybi kullanırken teyp göstergesi sağlamdı (saat ve sıcaklık aldığımdan beri silik) ama artık orijinal teybi kullanmıyorum.

özet olarak saat ve sıcaklık karakterlerinde siliklik var, hani hesap makinesinin ekranına bastırınca gider ya yazıların bir kısmı, onun gibi.

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dış sıcaklık neredeyse hiç görünmüyor, saat ise doğru ilerlemesine rağmen silik karakterlerle görünüyor hocam. arkaplan ışığı yanıyor sorun yok, orijinal teybi kullanırken teyp göstergesi sağlamdı (saat ve sıcaklık aldığımdan beri silik) ama artık orijinal teybi kullanmıyorum.

özet olarak saat ve sıcaklık karakterlerinde siliklik var, hani hesap makinesinin ekranına bastırınca gider ya yazıların bir kısmı, onun gibi.

Silik gözükmesinin sebebi bu ekranın içindeki ampül veya ledlerden olabilir. Ama içinde led mi yoksa ampül mü var onu hatırlayamadım. Benim ekran bozuktu 50 TL'ye aldım ve taktım. Ama senin problemin değişmeden düzelebilecek gibi geliyor bana. O göstergeyi kendin sökmeni ve içine bakmanı tavsiye ediyorum. Kafana takılan bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Silik gözükmesinin sebebi bu ekranın içindeki ampül veya ledlerden olabilir. Ama içinde led mi yoksa ampül mü var onu hatırlayamadım. Benim ekran bozuktu 50 TL'ye aldım ve taktım. Ama senin problemin değişmeden düzelebilecek gibi geliyor bana. O göstergeyi kendin sökmeni ve içine bakmanı tavsiye ediyorum. Kafana takılan bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)

Hocam malesef bu işler hiç anlayabildiğim işler değil. Sökmek, takmak, baksam da anlamam zaten. :D Çok teşekkür ediyorum yine de ilgin için. :)

Wabbajack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkleri yenilerseniz sevinirim.

tr34svs91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 coupe sol dikiz aynası aranıyor komple elinde yada yakınında olan varsa ilgilenirseniz sevinirim :)

drenkromz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba, Megane 3 Coupe aracımın "sol kapı: iç kapı çekme kolu" kırıldı. Hiçbir yerde bulamıyorum, bu konuda yardımcı olabilecek olan var mıdır?

x96qzN.jpg
[/URL][/IMG]

demonic1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan coupe 1.6 16 v 2000 model istanbul k.çekmece
Arkadaşlar bana arka stop lazım 2. el de olabilir bide bu 2 parça lazım tuningci arkadaşlar varsa aramızda çift taraflı yapışkanlı araca hoş görünüm kazandıro istediginiz zaman söküp atabilirsiniz şimdiden teşekkürler TYPER DENT NİKELAJ HAVALANDIRMA 6925
Z tech Supper siyah kaput havalandırma JW-3216 12410

CanBkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane coupe ide jant ve sağ kelebek motoru veya motorun parçalarını arıyorum motor çalışmasada olur içindeki dişliler lazım

kaanisoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler internette megane 1 tente motoru araken facede bi parçacı buldum boluda yerlikaya oto duyan veya alışveriş yapan varmı güvenilirmidir