c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim Allah razı olsun valla 77 liraya yurtdışından almıştım gelmedi parayı iade ettiler burdan 18 liraya kapattım :halay
Sipariş ettim elime ulaşınca tekrar buraya yazarım.

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :eyv

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bana2000 model coupe icin arka silecek motoru lazım. .satan yada bulabilecegim biyer bilen var mi...

Ben İkitelli Atatürk Sanayi sitesinden aldım. 2 sene önce 75 TL'ye almıştım. Eğer faz 1'in(98,99) silecek motorunu alırsan uymayacaktır. 2000 sonrasını bulmaya çalış. Eğer Faz 1 varsa sadece içini açıp devrelerinde değişiklik yapman gerekecek. Bu durum başınıza gelirse, yarcımcı olabilirim.

ugurkivanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu sefer aradığım parça bal peteği ön panjur. Nerden bulacağız onları araştırdım ama bulamadım?

yaso29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2001 model megane cabrio sahibiyim.Komple kaporta boyaya girecek araba hal böyle olunca eskimiş çıtaları değişmem gerekiyor.

Servis harici nasıl temin edebiliriz.Bulamıyorsak başka modellerden uydurulabilirmi?

Şimdiden herkese teşekkürler.
İyi Günler.

daLt10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba 99 model F7R için egsoz ve emme orijinal subap takımı arıyorum. Uygun fiyatlı nerde bulabilirim.

camanga

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu logo orijinalle aynı boyutta mı

ugurkivanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar koltuk yatırma parçasını nerden bulabilirim 2000 model megane Coupe araç