Arkadaşlar Servislerle İlgili Merak ettiklerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bazı teknik konuların başka konular altında açıldığını görmekteyiz bu konuda biraz daha titiz olursak seviniriz arkadaşlar böyle yaparsak sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz. Yeni Servis Teknik ile ilgili konularınızı bu konu altında açabilirsiniz.

:servisRENAULT SERVİS TEKNİK DESTEK
:servis

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Forumdaki herkes servislerden memnun demek ki...:)

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam simdi arabam servisde bakalim memnun kalacakmiyiz? Ilk karsilama iyi degil ama onarim ve teslim nasil olacak?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Tam simdi arabam servisde bakalim memnun kalacakmiyiz? Ilk karsilama iyi degil ama onarim ve teslim nasil olacak?
Nasıl iyi değil ?
RFC den geldiğini söylemedinmi kardeşim ?

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dedim abi bozuldu ucretsiz oldugunu gorunce. Adamin agzindan kerpetenle bilgi alabildim bakalim arabayi alirken durum nasil olacak

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Dedim abi bozuldu ucretsiz oldugunu gorunce. Adamin agzindan kerpetenle bilgi alabildim bakalim arabayi alirken durum nasil olacak
Senin aracın Renault Fan Club kampanyası dahilinde ücretsiz bakımı yapılacak,tek kuruş ödeme aksilik çıkarırlarsa aracını bugün teslim alma,Pazartesi günü MAİS işi halleder...:eyv

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Veli bey siz normal müşterisiniz hatta bu forumda olduğunuz için daha iyi müşterisiniz sakın taviz vermeyin o adamın bir kere düşünmesi lazım nasıl %100 diye varki birşey yüzde yüz havası kime anlamadım ama hiç taviz verme gerekirse bu nasıl personel deyim servis müdürüne ilet senin hakkın..